Jungmannova 321/III, Klatovy
Gynekologická ambulance (mapa)

Kastlová Marie MUDr., soukromá gynekologická ordinace, s.r.o. K Letišti 385, 33901 Klatovy II mariekastlova@tiscali.cz +420 376 310 632 Gynekologie a...

Paní doktorku znám již více než 40 let a stále navštěvuji její ordinaci a to snad hovoří za vše!
Doporučuji...

jsem spokojená chodím k paní doktorce již 15 let a nemohu si setěžovat.Chodila k ní i matka a dcera.

Celá léta chodím k paní doktorce a vím , že je velice zkušená a důsledná.

S paní doktorkou mám velmi dobré zkušenosti. Mám 2 děti a paní doktorka se mi vždy věnovala s velkou péčí a profesionálně. Můžu ji vřele doporučit.

Mám tu nejlepší zkušenost. Příjemná, profesionální, pečlivá.

Jak tak koukám, tak jsou tu samé negativní komentáře. Já jsem u paní doktorky už asi 6 let, byla jsem u ní 2x těhotná, mám krásný, zdravý děti, a opravdu si nemůžu na nic stěžovat. Podle mě je i milá a ochotná. Takže já mohu napsat, že klidně doporučuji s čistým svědomím !!

Oproti předchozím hodnocením musím napsat, že s paní doktorkou mám jen ty nejelpší zkušenosti. Jsem u ní zaregistrovaná již 14 let a byla na mě vždy milá, ochotná. Mám již 2 děti, za sebou ale i 2 potraty, a vždy se zachovala jako odborník.

S paní doktorkou mám špatné zkušenosti. Málem nechala moji maminu vykrvácet. Když k ní přišla, že při menstruaci strašně krvácí, pouze jí paní doktorka poradila, at si vždy vezme dovolenou. Když už to bylo tak strašné, že 3 balíky vložek za noc nestačili, tak jsme přešli k jinému doktoru a kdyby nebylo tohoto zásahu, tak se bojím pomyslet, jak by to dopadlo. Když jsem přišla pro kartu, že přecházíme k jinému doktoru, bylo mi to tvrdě odmítnuto.Vím už jednu věc, že bych k této doktorce nešla, i kdyby byla v Klatovech jediná.

Nemás touto paní Doktorkou dobré zkušenosti.Když jsem před lety byla poprvé těhotná,a začala jsem krvácet,poslal mě můj gynekolog na sono jestli se nejedná o mimoděložní těhotenství a paní primářka na mě řvala,že tak malé těhotenství je těžko viditelné a udělala mi tak důkladé sono spodem,že jsem o malé přišla.Nedoporučuji!Arogantní a sebestředná

Přešla jsem k této doktorce, protože mi na ní některé ženy pěly chválu, jak je dobrá, že je to bývalá primářka atd. Měla jsem jednak chronickou mykózu (resp. svědění bez výtoku) a dále časem i krvácení při styku. Její diagnóza? Na mykózu si dávejte bílý jogurt do pochvy. A na to krvácení? Na děložním čípku vidím malé modřinky, zřejmě tedy s přítelem praktikujete nestandartní metody a proto pak krvácíte...:-((( Po roce jsem přešla jinam, nový gynekolog ze stěrů konstatoval, že nemám mykózu, ale laktobacilózu (proto antimykotika nezabírala) a že krvácím kvůli x-měsíců neléčenému zánětu děložního čípku! Když jsem u něj začínala, tak vyšla cytologie na "3", nyní jsem v pořádku, cytologie na "1":-))