Adresa

Jungmannova 321/III, Klatovy
Gynekologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

O mně

Kastlová Marie MUDr., soukromá gynekologická ordinace, s.r.o. K Letišti 385, 33901 Klatovy II mariekastlova@tiscali.cz +420 376 310 632 Gynekologie a...

Více

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
16 názorů

M
Ověřeny pacient

Paní doktorku znám již více než 40 let a stále navštěvuji její ordinaci a to snad hovoří za vše!
Doporučuji...


D
Ověřeny pacient

jsem spokojená chodím k paní doktorce již 15 let a nemohu si setěžovat.Chodila k ní i matka a dcera.


V

Celá léta chodím k paní doktorce a vím , že je velice zkušená a důsledná.


S paní doktorkou mám velmi dobré zkušenosti. Mám 2 děti a paní doktorka se mi vždy věnovala s velkou péčí a profesionálně. Můžu ji vřele doporučit.


Mám tu nejlepší zkušenost. Příjemná, profesionální, pečlivá.


Jak tak koukám, tak jsou tu samé negativní komentáře. Já jsem u paní doktorky už asi 6 let, byla jsem u ní 2x těhotná, mám krásný, zdravý děti, a opravdu si nemůžu na nic stěžovat. Podle mě je i milá a ochotná. Takže já mohu napsat, že klidně doporučuji s čistým svědomím !!


Oproti předchozím hodnocením musím napsat, že s paní doktorkou mám jen ty nejelpší zkušenosti. Jsem u ní zaregistrovaná již 14 let a byla na mě vždy milá, ochotná. Mám již 2 děti, za sebou ale i 2 potraty, a vždy se zachovala jako odborník.


L

S paní doktorkou mám špatné zkušenosti. Málem nechala moji maminu vykrvácet. Když k ní přišla, že při menstruaci strašně krvácí, pouze jí paní doktorka poradila, at si vždy vezme dovolenou. Když už to bylo tak strašné, že 3 balíky vložek za noc nestačili, tak jsme přešli k jinému doktoru a kdyby nebylo tohoto zásahu, tak se bojím pomyslet, jak by to dopadlo. Když jsem přišla pro kartu, že přecházíme k jinému doktoru, bylo mi to tvrdě odmítnuto.Vím už jednu věc, že bych k této doktorce nešla, i kdyby byla v Klatovech jediná.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Nemás touto paní Doktorkou dobré zkušenosti.Když jsem před lety byla poprvé těhotná,a začala jsem krvácet,poslal mě můj gynekolog na sono jestli se nejedná o mimoděložní těhotenství a paní primářka na mě řvala,že tak malé těhotenství je těžko viditelné a udělala mi tak důkladé sono spodem,že jsem o malé přišla.Nedoporučuji!Arogantní a sebestředná

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R

Přešla jsem k této doktorce, protože mi na ní některé ženy pěly chválu, jak je dobrá, že je to bývalá primářka atd. Měla jsem jednak chronickou mykózu (resp. svědění bez výtoku) a dále časem i krvácení při styku. Její diagnóza? Na mykózu si dávejte bílý jogurt do pochvy. A na to krvácení? Na děložním čípku vidím malé modřinky, zřejmě tedy s přítelem praktikujete nestandartní metody a proto pak krvácíte...:-((( Po roce jsem přešla jinam, nový gynekolog ze stěrů konstatoval, že nemám mykózu, ale laktobacilózu (proto antimykotika nezabírala) a že krvácím kvůli x-měsíců neléčenému zánětu děložního čípku! Když jsem u něj začínala, tak vyšla cytologie na "3", nyní jsem v pořádku, cytologie na "1":-))

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

Kastlová Marie MUDr., soukromá gynekologická ordinace, s.r.o. K Letišti 385, 33901 Klatovy II mariekastlova@tiscali.cz +420 376 310 632 Gynekologie a...

Více