Sam. ordinace PL pro dospělé
Boženy Němcové 738, Náchod

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Bohužel nechápu nářky. Byl jsem tam par krát a rozhodně ani jednou nedoporučila mi ibalgin ani paralen. Vždy to skončilo buď nějakým vážnějším práškem anebo dalším vyšetřením. Paní doktorka se chová velmi slušně a má lidský přístup. Vyptává se i na věcí, které mohu se zdát soukromými záležitostmi, ale v diagnostickém procesu podle mně mají vyznám.

Sestřička je trošku nepříjemná (takový úřednický typ), ale s jehlou a injekci umí zacházet.

Co se týče paní doktorky Kafkové a její sestry - naprostá katastrofa....Na vše Vám naordinuje paralen nebo Ibalgin. Sestra příjemná jako osina v zadku a o pí. doktorce raději nemluvím. Pro známé si čas udělá, ale ostatní pacienti mají smůlu. Má zastaralé postupy a na nové nejspíše nemá čas ani náladu....NEDOPORUČUJI

Takže, pní doktorka je opravdu dobrá v předepisování neschopenek a to na jkoukoukoliv dobu i zpetně, pokud nemáte závažné zdravotní problémy, je dobrá. Nečeká se u ní skoro vůbec(protože v čekárně skoro nikdy nikdo není), nevím, kde berete tu dlouhou čekací dobu. Strávíte u ní max 20 minut a to i s vyšetřením. Sestřičku bych nekomentovala snad jen to, že krev umí odebrat opravdu dobře, nikdy jsem s jejím odberem neměla nejmenší problémy naopak od jiných sester, kdy jsem po odběru měla modřiny. Nicméně nedoporučuji.

nejlepší

Co mě jako první pokaždé zarazí,když vejdu k paní doktorce do ordinace,je její "obyvákové prostředí".Tady si nepřipadnete jako u lékaře.Nu coš,asi se v tom cítí dobře.Jako u lékaře to není ale ani při"vyšetření".Paní dokrorku více zajímá něco ze soukromého života a drby.Potřebuji-li odběr krve,madiktuju jí všechny potřebné vyšetření.Nikdy se mě nezeptá,jak mi vlastně je,o rutijním vyšetření ani nemluvím.Vždyť nemá v ordinaci ani lehátko.Je v sesterně a pochybuji,že na něm paní doktorka někdy někomu prohmatávala břicho apod.Tato paní doktorka je a byla dobrá akorát na psaní neschopenak a možná receptů.Ale doba se změnila!!!Abych jen nekritizovala,já musím pochválit sestřičku za odběry krve.Je šetrná a pokaždé úspěšná.Je to smutné,ale něco by se tu mělo změnit.Zarážející je,někto takový může v této branži fungovat už tak dlouho.

Nemám špatné zkušenosti.

Už jste někdy viděli,že by se očkovalo proti chřipce,když ji vlastně máte,paní chytrá doktorka ji naočkovala mé 80 leté babičce,takže čekám co to s ní udělá a pak ta .... vrátí diplom,budu si stěžovat!!!!!!!!!!Já vím,že je neschopná,ale až takhle by mě nenapadlo.Ona těm lidem škodí a neléčí,tak kde to jsme.Ano pokud nejste chlap.Babičku ani neposlechne,ikdyž to má už týden dá ji ibalgin a že ji to za 2 dny přejde a naočkuje.A když ji babička řekne,že špatně slyší,tak ji odpoví,že slyší jen to co chce.Teď se budu klepat,aby to nebylo jěště horší.

Nejhorší lékař, kterého znám. Neochotná, protivná, bojí se aby se náhodou nenakazila(dokonce je schopná říct, ať nechodíte blíž !!!), v životě mě třeba ani neposlechla. Prohlédne Vás ze 3 metrů (bylo by nejlepší, kdyby každý pacient zůstal sedět v čekárně a ona by na něj jukla z dálky své z ordinace), zeptá se co Vám je a jaké léky chcete. Na prohlídku z dálky čekáte velice dlouho, přednost mají známí, majetní a perspektivní (např. p. Samšeňáková apod.)co nasypou něco do šuplíčku, ostatní si musí počkat. Sestra - tedy dcera paní rádoby doktorky je také velice neochotná, náběr krve je tragedie. Paní doktorka bez sestry nedá ani ránu, nedokáže třeba ani vyplnit neschopenku. Opravdu nejhorší co jsem kdy poznala.

Jen díky paní doktorce,
která mi včas odhalila problémy se štítnou žlázou a nasadila léky, jsem teď v pohodě.

Chtěla bych reagovat na hodnocení Jirky.Nevím co ta paní s titulem Mudr. v té charitě dělá,ale nic moc to nebude.Vždyť ona ani neumí otevřít ampuli na injekci,pokud nemá za tím svým zadkem sestru.Byla jsem toho svědek.Nevím zda jste jejím pacientem,a pokud ano doufám už jen kvůli Vám že jste zdráv.A pokud Vám něco bude,tak se raději obraťe na jiného lékaře.Tohle není lékařka,ale uřednice,která umí napsat jen biseptol nebo ibalgin,a když si to vyškemráte,tak Vás milostivě pošle i k odbornému lékaři.Pacoši raději od ní utečte,dokud není pozdě!!!!!!!!!!!