MUDr.

Marie Hronková

Gynekolog

Kontaktní informace

• N

Myslím že paní doktorka nemá vůbec žádný profesionální přístup, 2 roky jsem bez menstruace nijak to neřešila, jen řekla že občas se to stává, je mi 30 let. Přešla jsem k jinému lékaři, který mi to vyšetření udělal a ejhle mám zvětšené oba vaječníky a budu muset na sterilizaci. Taková je p.Hronková profesionálka.

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• N

• ja som z doktorkou spokojna.a nemozem sa stazovat,som s snou velmi spokojna

• VÝBORNÁ LÉKAŘKA,PEČUJE O SVÉ PACIENTY VZORNĚ

• výborná lékařka,jsem ráda,že ji u nás máme

• Nepříjemná doktorka. Člověk se jí pomalu bojí zeptat na gynekologické problémy. Její rady jsou jaksi "zvláštní"...

• Já i moje dcera jsme u paní doktorky už dlouho,jsme velmi spokojeny.Paní doktorka se zajímá i o celkový zdravotní stav,moc mi pomohla i mimo gyn.MOHU JEN DOPORUČIT.Výborná a milá je i sestra.

• Osobně mám s paní doktorkou jen dobré zkušenosti. Ochotná vyslechnout,poradit.V prosinci budu rodit a dr. se stará skvěle.

• Já si na paní doktorku nemůžu v ničem stežovat.Moc ochotná,hodná milá.Pomohla mi když jiný doktoři mě nechtěli registrovat kvůli tomu že sem občan slovenský republiky.V TÝ DOBĚ SEM BYLA TĚHOTNÁ-A ONA JEDINÁ MĚ NEPOSLALA PRYČ JAK TO UDĚLALI 2PŘED NÍ. (bylo to před 9 lety když sem se vdala sem do čech).Ona jediná byli moc ochotná a milá.Za to ji moc a moc děkuji,ted mám 2 krásne zdravé dcerky.Jěště jednou Děkuji.

• paní doktorka Hronkova ma profesialni pristup k pacientkam,je odbornice na pravem miste.Jsem rada,že jsem mela štestí a paní doktorka byla moje ginekoložka.

• tuhle p.doktorku jěště nikdo neohodnotil??To se ani nedivím,moc příznivých komentářů by tu asi neměla:-)
      Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní