MUDr. Marie Grégrová

Pediatr Více

Valašské Meziříčí 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
U Nemocnice 980, Valašské Meziříčí

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost preventivní lékařské prohlídky

Paní doktorka Grégrová zodpovědná a spolehlivá. Má akční sestřičku. Se všemi třemi dětmi jsme tam chodili rádi.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Očkovaní

Standardní doktor. Nicméně teď nás nahlásila na OSPOD, jen proto, že jsme nenaočkovali dceru. Takže nectí lékařské tajemství a měla by taktéž vědět, že v tomto případě se nejedná o zanedbání péče.

výborná paní doktorka..všechny 4 děti máme u ní a nikdy problém. poradí i po telefonu, je ochotná a vstřícná..sestřička je taky super..

Chodila k ní už má žena, jako dítě a teď i obě dcery. Nikdy s ničím není problém, všechno se dá vyřešit. Výborná doktorka i sestřička. :-)

Výborná lékařka. Dříve jsem k ní chodila já, nyní za ní dojíždím se synem desítky kilometrů. Jeden z mála lékařů, který má pou naprostou důvěru.

Velmi milá paní doktorka, vždy ochotná poradit a pomoci. Plně jí důvěřujeme. Vždy pomůže, poradí i po telefonu. O naše děti pečuje dobře. Jsme spokojení.

Není co vytknout, přístup k dětem milý a práce profesionální. Ochotně poradí, má naši plnou důvěru.

Velmi dobry lekar neni naco si stezovat