Pellicova 53a, Brno
Klinická alergologie a imunologie (mapa)

2.5

Umístění: Klinická alergologie a imunologie testy na alergii

Paní doktorka ví, co dělá, ale během prohlídky jsem se necítila komfortně. Pí doktorka se opravdu chovala arogantně a dokonce na mě zvyšovala hlas. Sestřička byla moc milá a bez problému mi udělala potřebné testy.

Umístění: Klinická alergologie a imunologie

Bohuzel nemohu doporucit, jelikoz se pani doktorka chovala pri kazde me navsteve velmi arogantne.
- mam alergii na pyly trav a bylo mi primo receno, ze jsem "blba", protoze jsem si poridila psa...
- zavodne beham - bylo mi receno, ze na to asi nemam...

Ted mi to prijde komicke, ale takove jednani si nechavat libit nechci, pani doktorka je ocividne jeste stara skola a jedna z pozice moci.

Umístění: Klinická alergologie a imunologie Ekzém v obličeji

Po přečtení recenzí jsem se k paní doktorce trochu obávala jít, ale zbytečně. Paní doktorka se chovala profesionálně a vstřícně. Nejdříve se mnou prodiskutovala problémy, poté odebrala krev (bezbolestně) a udělala kožní testy na alergii. Po výsledcích mi vše vysvětlila a doporučila další postupy. Ani jednou jsem nezaznamenala aroganci nebo opovrženost nad pacientem. Neměla jsem doporučení od praktika, pouze ostatní zprávy k případu. Paní sestřička byla také velmi hodná a usměvavá.

Umístění: Klinická alergologie a imunologie

U paní doktorky jsem byla na vstupní prohlídce a hned v úvodu jsem se setkala s jejím neprofesionálním přístupem, neochotou, arogancí a neschopnosti empatie. Během návštěvy na mě zvyšovala hlas až křičela a bylo mi řečeno, že alergologie se navštěvuje při déle trvajících potížích (napomenula mě, že je to jistě "jen rýma"), byť jsem ji vysvětlila svou situaci a test alergii to skutečně potvrdil. Nicméně, předem nepožadovala např. žádanku od praktického lékaře, nebo nutnost vyšetření krevního obrazu. Lékařka dále užívala nevhodných, zřejmě poučných přirovnání mého problému hraničící z její strany až s výsměchem. Nezajímal ji prakticky můj problém, moje okolnosti. Bylo velmi těžké argumentovat, jelikož se doktorka pasovala do role experta s monopolem na pravdu, i když byl její způsob vyšetření min. ne-lidský a to ostatní z odborného hlediska bohužel nemohu úplně zhodnotit, protože na další vyšetření jsem objednaná k jinému lékaři. Cítím však, že mě paní doktorka odbyla a chovala se jako člověk naprosto nevhodně. Nebylo mi prakticky nic vysvětleno a působilo to částečně jako nějaká lékařská dojmologie s tím, že mě upozornila, jak jsou některá vyšetření, nebo způsoby léčby "drahé".

Umístění: Klinická alergologie a imunologie detailnejsi vysvetleni lekarske zpravy

Naprostá neochota naslouchat, arogantní, alibistická osoba. Za 8 minut mi neposkytla jedinou odpověd na me otazky. Místo slušné odpovědi neustálé odkazování se na svoji rok starou ne zcela detailni lékařskou zprávu.

Dobrý den,
Také přispěji svou zkušeností. Lituji, že mě nenapadlo se do recenzí podívat dříve, aspoň bych ušetřila čas. Objednala jsem se k paní k doktorce z důvodu, že mě na kožní odkázali na alergologii. (bohužel mi k tomu nedali žádné potvrzení). Tuto informaci jsem paní doktorce sdělila, ale v době vyšetření můj problém nebyl viditelný a tak mě poslala domů s tím, že co tam vůbec dělám, když nemám ani lékařské doporučení či nějak zdokumentované problémy. Na jednu stranu chápu, že neměla z čeho vyvodit mé potíže, ale její arogantní chování mě opravdu zarazilo. Oznámila mi, že nějaké svědění v oblasti obličeje přežiji a že vyšetření je drahá záležitost a na to musím mít doporučení. Empatie je u paní doktorky dle mého názoru cizí slovo. Takže za mě určitě nedoporučuji a vyhledám jinou alergologii, protože mé problémy se zhoršily. Ale nakonec jsem ráda, že mě paní doktorka odmítla, protože o takový přístup k pacientovi nestojím.

Jedním slovem katastrofa.Syn,který doted neměl problém s odběrem krve se od návštěvy MUDr. Duřpektové třepe,jen vidí jehlu.Nepochopím,proč se do těch odběrů cpe,když je očividně neumí.Přístup k dětem radši ani nehodnotím,ale také katastrofální.Nikdy více.A to jsem byla ráda,že se jí "uvolnilo" tak brzo místo.Žádné se jí neuvolnilo,jen tam nikdo nechce chodit.

S paní doktorkou se nedá absolutně na ničem domluvit, k pacientům se chová nevhodně. Chodíme si k ní pro radu a pro pomoc a ona se k nám chová jak kdybysme ji otravovali...

I já se přidávám k těm negativním. Utekla jsem od této paní doktorky hned ten den k jiné doktorce .-) Když jsem přišla, slyšela jsem z ordinace křičící dítě a nějaká doktorka mu nadávala, což mě mělo varovat. Při registraci jsem dostala od sestry preventivně vynadáno .-) Jakmile jsem se z toho překvapení otřepala, tak přišla na řadu paní doktorka. Ta mi v podstatě také nadala, totální arogance, pro mně nepochopitelné argumenty, na které jsem ani nevěděla jak vlastně reagovat, protože se na to prostě ani nedalo nijak logicky reagovat. No, co víc dodat, za deset minut jsem stála na ulici v šoku z toho, co jsem to právě zažila .-) Rozhodně nedoporučuji jako dětskou alergoložku. Po profesionální stránce nemohu posoudit, protože jsem u ní nezůstala a po lidské stránce - katastrofa. Někdy si kladu otázku, proč mnozí doktoři chtějí být doktory, když je ta práce evidentně nenaplňuje a nepřináší jím radost.

Kdo nechcete jít od teto dámy rovnou k psychologovi pro prášky na uklidnění,nechodte sem. Tak arogantní rádoby lékařku jsem nikdy nezažila.Ponizuje,urazi,absolutne ji vaše problémy nezajímají....opravdu varuji,již nikdy vice.

2.5

Umístění: Klinická alergologie a imunologie testy na alergii

Umístění: Klinická alergologie a imunologie

- zavodne beham - bylo mi receno, ze na to asi nemam...

Umístění: Klinická alergologie a imunologie Ekzém v obličeji

Dobrý den,