Praktický lékař pro děti a dorost
Revoluční 20, Bruntál

Při příchodu z porodnice jsme volaly paní doktorce jestly by nemohla přijít na prohlídku našeho syna ale řekla nám ať si dojdeme že nemá čas ,máme to prý kousek cca 250m ,to není daleko ale v únoru bylo venku -28°C a plno sněhu .Tak jsme nastartovaly auto ,zahřály ho, zabalily syna do tří dek a jely jsme těch 250m autem!!! .Při odchodu od doktorky nám jěště arogantně řekla že s tak malým dítětem ale nesmíme chodit povenku při -10°C ! To už bylo moc ,vyžádaly jsme si kartu od malého a přestoupily jsme k jiné.

Paní doktorka mě měla 18 let, nikdy nic nezanedbala, naopak, když bylo potřeba, posílala nekompromisně krev na rozbor, na vyšetření, byla skvělá. Teď mám 7 letého synka a jsme opět spokojeni, paní doktorka i sestřička jsou skvělé!!!

vynikající, ty názory jsou hrozné, sami matky si zanedbají péči a myslí, že lékař za vteřinu zjistí, jak je na tom, a takoví lékaři se svou praxí, by neměli do důchodu, pokud jsou fit a t paní doktorka je, a ti mladí nedokáží zdaleka to, co naše dr.

Velmi příjemná , skvělá lékařka.

K paní doktorce jsem chodila od malička do mých 18ti let.
Pořád samé výmluvy, že mě bolí hlava protože je úplněk a tak dále. A to nemluvím o tom, že mi na všechno předepisovala pořád to samé dokola. A mohla bych pokračovat. Chodila jsem tam radši úplně minimálně a nakonec jsem změnila lékaře. Paní doktorka opravdu "přesluhuje".

Byla to má dětská lékařka a za celých cca 13 let, co jsem u ní byl, si nevzpomínám na nic, na co bych si mohl stěžovat.
Sestřička fajn ženská.

Mudr. Marie Dupalová aneb. antibiotika snadno a rychle třeba i 10x do roka :o(

Už jsem u paní doktorky téměř 18 let a nikdy mě nezklamala. Měla vždy ten nejlepší přístup a pochopení.