Ord.prakt.lékaře pro děti a dorost
Komenského 1219, Milevsko

Umístění: Ord.prakt.lékaře pro děti a dorost

Paní doktorka Bolková je v péči o dětské pacienty vynikající ale tím bohužel pozitiva končí.Její chování k rodičům je naprosto otřesné.Arogantní přístup kde si připadáte jak u výslechu a ne v ordinaci.Otázky typu ,,proč jste se rozvedla?,, atd.., do toho Vám milá paní doktorko opravdu nic není! A pokud s ní nesouhlasíte či nedej bože máte vlastní názor tak se neštítí vyhrožovat sociálkou.Máte na oblečení chlup od psa? Sociálka...Nemohlo dítě přijít na očkování z důvodu nachlazení i když bylo řádně a včas omluveno? Sociálka...Paní doktorce bych doporučil se nad sebou zamyslet a Vám co uvažujete o přihlášení ,tak si pořádně pročtěte recenze ostatních lidí,paní doktorka má vyhlášenou špatnou pověst.

Umístění: Ord.prakt.lékaře pro děti a dorost

Souhlasím s názorem již zde napsanym. Chování vůči dětem super i péče o ně ale jednají s rodiči naprostá hrůza. .. odmítá napsat skoro tříletému dítěti potvrzení do školky se slovama sedíte doma s novorozencem ?! Pokud vím do toho jí nic není je to věc naše. Stará se i o věci o které nemá . Důvod proč přejdeme jinam.

Paní doktorka je sice pečlivá, ale na některé věci až moc, stará se o rodinné záležitosti, do nichž jí vůbec nic neni a pro diagnozu je nepotřebuje vědět!!! Soudí matky podle toho jak vypadají, na prvorodičky je obzvlášť háklivá, její chování je někdy dost stresující a člověku zkazilo celý den. Já k ní chodila do 19 let a svoje dítě jsem od ní po jejím chování odhlásila!!!I když jako lékařka není špatná, jako člověk je to hrůza a když máte nemocné dítě, potřebujete přece lidský přístup a ne aby do vás ještě lékařka šila a ztrapňovala vás a vy aby jste si připadala jako úplná nula!!

K paní doktorce Bolkové jsem chodila do 19 let. Vždy byla velmi hodná a ochotná. Když jsem byla jako dítě nemocná, kolikrát přišla i k nám domů, aby mě rodiče nemuseli nikam tahat. A já měla radost, když přišla se svým lékařským kufříkem :-) Pokud jednou bude možnost, určitě své děti dám k paní doktorce!

C

Souhlasím s názorem zde již napsaným. Dle lékařských znalostí a pečlivosti je lékařka výborná, jen přístup k rodičům není vždy příjemný. Někdy mám pocit, že hodnotí matky podle oblečení, úpravy zevnějšku a když není v souladu s jejím vkusem, tak se tváří opravdu zvláštně a dá svůj nesouhlas najevo odměřeným přístupem.Ani do osobních záležitostí ( příklad- proč jsem se rozvedla ), by neměla lékařskou praxi míchat. Mylím, že nejsem povinna dětské lékařce se obhajovat, proč jsem se rozvedla, když jí se můj bývalý zdál údajně hodný člověk.( žila jsem s ním přeci jen já, ne paní doktorka !)Tp jsou mé zkušenosti, ale jinak pečlivá je, to se musí nechat.

paní doktorka je skvělá,18 let se o mě starala a vždy mi byla poskytnuta ta nejlepší péče.Děkuji Vám paní doktorko!

Pani doktorka je velmi šikovná a hlavně obětavá.Někdy mě jen mrzí jak se na rodiče tváří a jak s nimi jedná.Je taková neutrální,ani příjemná ani protivná.Měla by být k rodičům více otevřená a příjemnější.Ale jinak je opravdu skvělá.