Marie Böhmová, praktický lékař Nejdek

Praktický lékař Více

Závodu míru 636, Nejdek
Ordinace praktického lékaře

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Dobrý den, jsem pacientem paní dr. Bohmövé je to skvělá paní doktorka, chodíval k ní i můj tatínek, který byl také spokojený a tak, když jsem odcházela od dětského doktora, byla ona mojí skvělou volbou. Její přístup k pacientům je vždy skvělý. Paní doktorka je velice empaticka a vždy mi vysvětlí vše co se týče mého zdravotního stavu.

Já jsem psala recenzi na dr v roce. 2009. Její dobrou pověst ale poškozuje její zdrav sestra p.Zajíčková, která jí zasahuje do pravomocí a donáší informace o pacientech. Slyšela jsem o ní spoustu nehezkých názorů především tohoto typu, ale nejsem člověk, který hned odsoudí a hodí kamenem a pokud nemám ověřená fakta a netýká se mě to, pak se nepřidávám k ostatním. Tentokrát se mě to ale týká. Sestra jednak porušuje Hippokratovu přísahu a vynáší dgn pacientů a velmi se stará, aniž by věděla jaké problémy ta či ona nemoc obnáší. Paní dr. chtěla přijít ke mě na návštěvu domu k sepsání lék. posudku, jelikož trpím agorafobií, p.Zajíčková jí ale řekla, že mě viděla na poliklinice, když jsem šla k internistovi. Ano, šla, ale silně zdopovaná a k polikl mě přivezl kamarád jako doprovod a čekal na mě. Dr. se naprosto obrátila a řekla mi do tel, že když si můžu dojít k lékaři, tak ať přijdu i k ní, přičemž já jsem si o to neříkala. Vyslechla jsem si více na svou adresu, že už tak dělají pro mě dost (myslela tím, že mi posílají rcp do lékárny), byla nepříjemná, zdůrazňovala, že toho má ažaž, ale dle mého názoru by toto pacient neměl vůbec poslouchat, je nemocný a není potřeba ho více zatěžovat. Vím, že lékaři toho mají hodně, ale ať do toho netahají pacienty!!!!! Nicméně při 1 hovoru se dr rozplývala empatií, že ke mě přijede a pak takto otočila a to je něco pro depresivního člověka, má zaděláno na týden depresí. Nicméně pakliže se doslechnu, že o mě p.Zajíčková někde mluví v souvislosti s mou nemocí, sejdeme se u lékařské komory, dle mého názoru je to zlá osoba, zřejmě jí to dělá dobře a navíc narušuje respekt Dr. a ten by si ho také měl se svou sestrou udržet. Jarmila Rynešová

Nejhorší doktorka co jsem poznala.Vše je pro ní banalita! Je mi zle,mám problémy se žaludkem a i tak je pro ní problém mi dát doporučení na gastro! člověk musí prosit na kolenou.Tátu málem nechala umřít,mamča kvůli ní přišla o celou štítnou žlázu,jelikož prostě podle ní to bylo dobré! Je mi 32 let a asi prostě podle ní nemohu být nemocná!Vše je podle ní ze stresu,no...takže síla! Jestli mě takto bude zanedbávat stále,musim si na ní stěžovat.Hrůza

Skvělá doktorka :)

je to praktická a ne dětská doktorka.

Výborná paní doktorka, taktéž mohu doporučit

paní doktorka má velmi dobrý přístup k pacientům.Jsem s ní spokojena už několik let a doporučuji.

Nejlepší

Tato lékařka má velmi citlivý přístup k pacientovi, při sebemenším podezření odesílá na příslušná vyšetření.Dokáže také naslouchat a neodmítne nikdy ani radu po telefonu.

Nejlepší dětská doktorka kterou znám.Pečlivá, nic nezanebá.Starost o své pacienty u ní nezná mezí.Doporučuji i jako ženu která vám poradí v prvních týdnech po porodu.Mám jí být za co vděčná.Je to člověk na pravém místě.