Ordinace praktického lékaře
Malé náměstí 35, Luby

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

MUDr. Mudroch si zaslouží můj obdiv, je to lékař, který má výjimečné schopnosti, jak diagnostické, tak terapeutické. Pacient který se němu dostane, si může být jistý, že si s jeho problémem určitě poradí. Děkuji pane doktore, jsem vděčen známým, kteří mně k vám doporučili.

Nemáte prosím někdo existující kontakt na pana Mudrocha? Prosím kdyžtak to mailu: Klapkova.Jana@centrum.cz
Děkuji

Pana doktora Mudrocha znám ještě z dob, kdy ordinoval v Praze a je to výjmečný člověk, jehož kvality nikdo nedocení...to co dělá, opravdu umí a naprosto nepochopitelným způsobem dokáže opravdu divy, které jsou viditelné např. na rentgenu...Zkusila jsem si to na vlastní kůži...takže pokud dokáže "šálit" i přístroje, tak by strčil do kapsy i leckteré jiné lékaře se vším tím vybavením okolo...

Mám s panem doktorem jen dobré zkušenosti, nikdy se mi nestalo(tak jako předtím u jiných lékařů), že by se nevěnoval léčbě.Vždy se snažil léčit, nejen dát prášky proti bolesti.Já mohu jen poděkovat.paciantka V.V.

Velmi dobrý lékař. Je to odborník a jak je již psáno níže, spojení klasické a alternativní medicíny je u něho na velice dobré úrovni.

Pan doktor je vzacná osobnost,odborník,člověk s velkým srdcem.To ovšem pozná jen a jen skutečný odborník.Takových se bude ovšem nejspíš nekonecně dlouho nedostávat.Škoda,že lidé nerozpoznávají pravé bohatství.

Doktor kouří v ordinaci píše všem stejná antibiotika a ještě ke všemu je posílá po lidech. Radši si dojděte k veterináři je větší úspěšnost léčby.

nezamenitelny

Z pana doktora jsem měla velmi dobrý pocit zajímalo ho úplně všechno vše mi vysvětlil několikrát se mě zeptal jestli tomu rozumím. Skloubit v dnešní době alternativní medicímu s klasickou dá asi hodně práce a její propagace určitě stojí hodně úsílí a proto před panem doktorem Mudrochem hluboce smekám a děkuji mu za to že je.

Mým cílem není hodnotit odborné kvality pana doktora Mudrocha Mariana, přesto mám k jeho osobě několik připomínek.Jeho přístup k pacientům se mi jeví velmi povrchní až chladný a někdy mi ani lékaře nepřipomíná. Asi si je vědom toho,že lidem ve Skalné jiná možnost ani nezbývá a proto ten jeho povrchní přístup.I když jsou na dveřích vyznačeny ordinační hodiny,tak často přijíždí opožděně a pacienti musí čekat.Pak se nestačí převléci ani do pracovního pláště.Vyšetření pacientů potom odsýpá jako kdysi u vojenského lékaře.A právě toto se mi to nelíbí.Jestli-že regulační poplatky maji zkvalitnit zdravotní péči, pak do Skalné ještě tato nedorazila.