Marián Hain, gynekolog Hluboká nad Vltavou

MUDr. Marián Hain

Gynekolog Více

5 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Masarykova 1, Hluboká nad Vltavou
Gynekologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
5 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.

Mám s ním dlouholeté zkušenosti a je velmi dobrý. Ještě stará dobrá škola, vše vysvětlí i namaluje. Vřele doporučuji!


Ověřeny pacient

Chodím k Dr.Hainovi již 15 let a jsem maximálně spokojená.Obě těhotenství jsem měla rizikové a při jakýkoli pochybnostech mě Dr.Hain buď zval na kontrolu dříve,nebo mě poslal raději na kontrolu do nemocnice.O nějakém zanedbávání nemůže být ani řeč.Pokud někdo nechodí na pravidelné gynekol.prohlídky nemůže se divit,že to pak dojde až tak daleko,ale to není vinou lékaře.Každý má zdraví jen jedno a jak se k němu bude chovat,tak záleží na něm.Sestřička vždy příjemná,usměvavá.Já mohu jen doporučit.


Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem chodila 5 let ale v těhotenství jsem pro jeho přístup vzhledala jiného gznekologa. Když jsem se ho zeptala na určité věci co se těhotenství týče, odpověděl mi že to nejni žádný diskuzní kroužek (tak proč se potom tomu říká "těhotenská poradne")..Můžu souhlasit jen se slovi paní co zde psala že za to může telefon..tento jeho výrok jsem slyšela 10x.
Moje kamarádka také od něj odešla když chtěla udělat snímek miminka z ultrazvuku a on jí odpověděl že to nejni žádné kino a co když se jí narodí mrtvolka? tak jí stejně ty fotkybudou k ničemu!!
Tak kde to proboha jsme?

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z

Zachránil mi svojí pečlivostí dítě. Mám ráda jeho přístup ke mě jako k pacientce. Když máme oba náladu popovídáme si o všem možném. Když ji nemáme, řešíme jen to nejnutnější. Nakonec - podrbat si můžu na pedikůře. Podle mě je odborník a nic nezanedbá.


S panem doktorem nemám za 16 let, co ho navštěvuji, vůbec žádné problémy.Je sice málomluvný,ale každý je nějaký.Zatím nemám důvod p.doktora měnit.Takže bez problému.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti