MUDr. Marek Stuchlík

Dermatolog Více

Rožnov pod Radhoštěm 1 adresa

16 názor

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

16 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřený profil

Tak arogantního doktora jsem ještě nezažila. Při vstupu do ordinace neodpoví na pozdrav, pak začne polohlasem nadávat, kolik je v čekárně lidí a že stejně za chvíli pojede domů. Za registraci zaplatíte jen tak 100,- Kč, čekárna je maličká, pacienti stojí na chodbě, vydýchaný vzduch, hrozné. Pan doktor jezdí až z Ostravy a i když má napsáno, že začíná v určitou hodinu, stejně volá prvního člověka o půl hodiny později. Na svých stránkách má mylné informace, musíte se vždy dopředu objednat! A počkáte si pěkně dlouho...výrazně nedoporučuji!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

D
Ověřený profil

Velmi dobrý a milý doktor se zajímavými názory. Kéž by takovýchto bylo v našich krajinách více. Děkuji za Vaše služby.

T
Ověřený profil

Šla jsem k němu s alergií na kosmetiku. Testy mi udělal, vše šlo rychle ale jeho doporučení abych přikládala vazelínu nebo černé pytlíčky od čaje mi přišly mimo.. Navíc se mnou mluvil jako bych měla 14 let a byla jeho kamarádka už nějaký ten pátek. Čekací doba příšerná. Sestřička ale moc příjemná.


Ž
Ověřený profil

S panem doktorem jsem byla spokojená, ale akné mi nevyléčil. Sice mi jeho mastičky a předpisy pomohly, ale vždy jen na krátkou dobu a pak jsme zkoušeli něco jiné, hlavně novinky. Takže jsem si občas připadala jako pokusný králík, jednou to, podruhé to a ve výsledku vlastně žádný pokrok, bohužel.
Ale přístup má dobrý, je ochotný, popovídá si, zeptá se, což dělá málokterý doktor.


Musim take souhlasit se superlativy na p.doktora na zaklade osobnich pozitivnich zkusennosti po uspesnych terapii .
Pan doktor jen nejen vstricny, odbornik na svem miste ale take dokaze dobre poradit a soucasne i skvele pobavit a odhlecit situaci svym trefnym humorem:-)
Preji mu vice spolupracujich klientu s patricnym vystupovanim aby si vice vazili jeho prednosti. M.V


Velmi dobrý lékař


Tak po čase čtu tyto stránky...celkem s tím vším souhlasím,doktor je to super
i když jak asi nepochopila slečna dole ( nebo paní) myslím,že to spíše mělo situaci odlehčit (což taktéž provádí i můj zubař,taky srandista )
A seriál "růžovka" je opravdu jen televize :-))).
Takže doporučuji i když budu ve spodním prádle :-)))


Výborný přístup, ochota. Problém vyřešen dvěmi návštěvami. Možností tel. konzultace kdykoli mi ušetřil spoustu času a km.
Moc děkuji
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Připojuji se výborným hodnocením. Zvláště pak oceňuji nadstadartní péči. Nedávno jsem byl služebně v Plzni a bez problémů jsem svůj problém konzultoval telefonicky s panem doktorem i po skončení jeho ordinačních hodin. Myslím si, že vzhledem k cenám jiných služeb i vzhledem k ostatním lokalitám v ČR, jsou poplatky za tyto služby velmi nízké a přijatelné pro všechny. VK


Vynikající přístup, výborné stanovení diagnózy. U něj žádné - zkusíme -uvidíme. Problém vyřešen za 2 návštěvy a 3 tel. konzultace kdykoli.
Moc děkuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu