Hrusická 2616/3, Praha

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Nesnesitelné bolesti jezevčíka, který byl v tu dobu na opiátech - doporučení z kliniky na Praze 8

Vracím se v historii, protože je to už poměrně dávno. Jezevčík Matěj měl nesnesitelné bolesti. Byl prohlédnut a následně léčen na jedné pražské klinice. Léčba byla bezúspěšná, bolesti se stupňovaly do té míry, že pejsek dostával obden injekci morfinu a kromě dalších léků i prednison. Vzhledem k tomu, že pan doktor Kubát na této klinice předtím pracoval a měl tam velmi dobré jméno, bylo mi lékařem kliniky doporučeno obrátit se právě na něho, jakožto výborného diagnostika. Ještě tentýž den jsme MVDr. Kubáta navštívili a jeho prvotní diagnóza podle popisu obtíží a RTG snímku se potvrdila následnou myelografií. Bylo nutné vysadit prednison a cca po týdnu až 10 dnech následovala operace krční páteře na jiné klinice, ale za asistence pana doktora Kubáta. Následná péče už byla jen a jen v jeho režii. Nepoznala jsem lepšího veterináře a za záchranu mého Matěje mu nikdy nepřestanu být vděčná. Rovněž tak za jeho úžasný přístup ke zvířecím pacientům a jejich páníčkům. Bohužel jsem se odstěhovala z Prahy a mám už jiného pejska. Lékaře podobných kvalit ale hledám marně. Vlasáková

Ordinaci pana doktora Kubáta navštěvujeme již mnoho let. Před tím, než jsme se o něm od známé dozvěděli, jsme vystřídali asi 5 veterinářů. Musím říct, že nikoho lepšího, než je pan doktor Kubát, jsem ještě neviděla. Je to skutečný odborník a také skvělý člověk. Zvířata jsou pro něj opravdu na prvním místě, což se bohužel u veterinářů ne vždy vidí. Nikdy se nám nestalo (a to máme zvířat opravdu hodně), že by udělal nějaké nepotřebné vyšetření nebo zákrok, vždy jedná fér a otevřeně. Narovinu řekne, co má smysl a co ne, a netahá lidem zbytečně peníze z kapes. Všechno vysvětlí a má velmi přátelský přístup. Už bych k nikomu jinému nešla. Mohu ho vřele doporučit!

4.7.2016 profesionální přístup, veliký odborník. Rádi se za panem doktorem opět vrátíme s jakýmkoliv problémem naší fenky. Málo kterého člověka příjme a tohoto úplně bez problémů.

22.4.2016 kastrace kocoura - moc děkuji panu doktorovi Kubátovi za velmi dobře provedený zákrok bez následných komplikací. Kliniku WELL-VET jsem vybrala na doporučení známé a udělala jsem dobře!

Perfektni PAN DOKTOR, ochotny profesional. Navstevujeme ho od doporuceni chovatelky a se stoprocentni spokojenosti.

Pan doktor je rozhodně velký odborník, jak zde již bylo řečeno. My jsme byli velice spokojeni s jeho léčbou, jednáním. Rozhodně ví co dělá. Bohužel sídlí dost daleko od našeho místa bydliště, tak nyní navštěvujeme jiného lékaře, ale vím, že kdyby měl nastat větší problém s naší fenečkou určitě bych jí svěřila panu Kubátovi.

Ochotný, svědomitý odborník. Skvělé jsou i jeho kolegyně. O našeho psa, kočku i morče zde bylo vždycky skvěle postaráno. Navíc dobré ceny.

Vynikající odborník a skvělý člověk. Už několik let se svědomitě stará o naše zvířátka (psy i kočky), děkujeme mu za jeho skvělou péči. Doporučili jsme jej i přátelům, kteří za ním přicestovali s ortopedickým problémem ze zahraničí a byli nadšení!

svědomitý, ochotný

spolehlivý, vzdělaný, chytrý