Tovární 600, Chodov

Slovenská 545, Sokolov
Nemocnice Sokolov (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Umístění: Nemocnice Sokolov operace kloubu

Chtěla bych poděkovat panu doktorovi nejen za operaci, ale i za následnou péči, laskavý přístup pana doktora i sestřičky. Je až neuvěřitelné, po zkušenostech jiných zdravotnických zařízení, s jakou pokorou a přitom profesionálním přístupem řeší problémy svých pacientů. Mně osobně velmi pomohl od bolestí a hlavně po RTG okamžitě diagnostikoval příčiny bolesti.
Moc Vám děkuji
Jarmila Pavelková

Umístění: Nemocnice Sokolov výměna kyčelního kloubu

V roce 2013 mě pan doktor Kalenda operoval, po třech týdnech jsem již chodila bez berlí a po měsíci jsem již nevěděla, že mám nový kyčelní kloub.Vrátila jsem se do svého života bez bolestí, jako nová :-) I přes svůj pokročilý věk můj pohyb je absolutně bez omezení, pravidelně jezdím i na kole. Jsem stále v péči pana doktora Kalendy a jeho milé paní (sestry na ambulanci).Sice k nim musím dojíždět,ale jednou za rok za nimi jedu ráda, jinému lékaři bych se s takovou důvěrou nesvěřila. Děkuji Vám pane doktore za vše a děkuji i Vaší paní za pěkný přístup k pacientům. Jitka Jelínková

Chtěl bych poděkovat panu doktoru Kalendovi za perfektni a profesionalní přistup!Operoval mi koleno a po 14 dnech chodim a sportuji ,jsem zpět v normalnim životě bez bolesti!!!V nemocnici Ostrov super pristup k pacientum !!diky pane doktore!!!

Pan doktor i sestřička jsou velice příjemní a vždycky mi vyšli vstříc.Jsou to profesionálové svým vystupováním a svými znalostmi a dovednostmi

Dobrý den,
tímto bych rád poděkoval panu doktoru Kalendovi jeho sestřičce a personálu ostrovské nemocnice. Je to moudrý a lidský pan doktor. Minulý týden mi vyoperoval řasy z kolene a včera jsem se již krátce projel na kole.
Velice Vám děkuji. S.D.

Pan doktor je velmi příjemný. Má skutečně osobitý přístup (oslovuje Vás jménem a jedná s Vámi jako s rovnoceným), vše vysvětlí a odůvodní. Řeší problémy okamžitě a tak nemusíte čekat na operaci. Doporučena nám byla Ostrovská nemocnice, kde jsme si připadali, jak v jiném světě.
Moc panu doktorovi za vše děkujeme.

Velice příjemný a ochotný doktor s individuálním přístupem. Vše náležitě vysvětlí a popíše. Byl sem velice spokojen a rozhodně ho doporučuji !!!

Dobrý den, chtěl bych tímto poděkovat panu Dr. Kalendovi, který mi operoval nedávno menisk a zablokované koleno. 14 dní po operaci lítám jak utržený ze řetězu a vůbec nic mě nebolí. Jeho přístup se jen tak nevidí, což tu psalo mnoho lidí přede mnou. Je osobitý a individuální. A pane doktore, moc se omlouvám za ten žert se slepákem. Jsem rád, že jsem na ambulanci narazil na Vás. Opravdu děkuji, že mohu za chvíli opět plně sportovat. A těch názorů tady si nevšímejte. Slušní lidé ví, že záleží i na přístupu pacienta a ten oni asi neměli nejvhodnější. Každého, koho jste operoval si Vás chválí a já taky. Ještě jednou dík! Jaroslav Kubricht. BTW: I kdyby byly regulační poplatky tísíce, tak Vám je rád dám.

Děkuji touto cestou Mudr. Kalendovi za úžasný přístup a za perfektně provedenou operaci obou halluxů.Díky jemu to vůbec nebylo tak hrozné,jak mě všichni děsili a i když mám velké výhrady k části personálu na ortopedickém oddělění karlovarské nemocnice,před tímto lékařem smekám klobouk.H.Smejkalová

Děkuji tomuto lékaři za jeho profesionálně provedenou operaci kolena, následné léčení a hlavně za jeho lidský přístup. A také za milý úsměv jeho sestřičky.
Kéž by se s takovou péčí o pacienty člověk setkával častěji. Moc děkuji !
Věra J. Nejdek

• ortopedie