17.listopadu 1790, Poruba, Ostrava
FN Ostrava Poruba

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Umístění: FN Ostrava Poruba Jiný

Dobrý den.
Jsem po plastice břicha a paží. S panem doktorem Bortlíčkem jsem nadmíru spokojena.Kdyby bylo víc takových lékařů. Vřele doporučuji.

Umístění: FN Ostrava Poruba Zmenseni prsou

Dobry den jsem po zmenseni prsou velmi spokojena pan mudr.Bortlíček je vyborny lekar ,snazi se vse vysvetli,jevi zajem o pacienty.Pana doktora muzu jen doporucit u me ma 10hvezdicek

Umístění: FN Ostrava Poruba lupavý palec

Dobrý den, na plastickou chirurgii jsem byla na operaci lupavého palce. Měsíc jsem měla ALU dláhu, pak následovaly rehabilitace, které nebyly až tak stoprocentní. Kontaktovala jsem Mudr. Borlíčka, který byl ochotný a našel mi brzký termín pro konzultaci. Byl od samého začátku milý, vstřícný, ochotný. Vše mi náležit vysvětlil. Ještě jsem se nesetkala s tak lidkým přístupem. Podle mého názoru by se mohla od něj učit jak se chovat k pacientům. Zákrok proběhl skvěle, kdybych někdy potřebovala, už vím na koho se obrátit. Moc Vám děkuji i Vašemu týmu. Motyková

Rovněž jsem s panem doktorem velice spokojená. Ještě jsem se nesetkala s takovým lidským a profesionálním přístupem. Po celou dobu mé hospitalizace se o mne staral, navštěvoval na pokoji, vše trpělivě vysvětloval a zajímal se, jak se cítím. Operace provedena skvěle, můžu jen doporučit!! Dle mého názoru by se spousta lékařů mohla od něj učit, jak se chovat k pacientům. Ještě jednou Vám pane doktore opravdu ze srdce moc děkuji! Hederová

Pan doktor mi operoval horní víčka, děkuji za profesionální práci a přístup, kterým jsem velmi mile překvapena, nepotřebovala jsem ani prášky proti bolesti, operace byla provedena kvalitně, jsem velmi spokojena. Mohu jen doporučit. Šustkova

Přes prvotní obavy, které jsem měla, když jsem se s panem doktorem setkala poprvé (je moc mladý, bude mít dostatek zkušeností? ), jsem moc ráda, že jsem ,,padla,, do rukou právě tohoto lékaře.
Od samého počátku byl milý, vstřícný, ochotný a trpělivý. Vše mi náležitě vysvětlil.
Po operaci, která dopadla výborně a výsledek je skvělý, za mnou pan doktor každý den přišel a zajímal se o to jak mi je.
I když jsem byla malinko ,,zlobivý,, pacient, vždy se choval laskavě a lidsky.
A tak bych chtěla i tímto způsobem panu doktorovi poděkovat a pokud někdy ještě budu potřebovat na zákrok na plastické chirurgii, budu doufat, že opět ,,padnu,, do rukou právě tomuto lékaři.
Děkuji pane doktore,
Michaela Schupkégelová