Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Sice se déle čeká než přijdete na řadu, ale v tom množství pacientů je to pochopitelné. Paní doktorka měla zájem mě léčit a nic nepodcenila a prověřila všechny možnosti než stanovila diagnózu. Můžu jen doporučit.

Umístění: Ordinace Jiný

Paní Štefanová je naprosto neetická, bez empatie k vážně nemocným lidem. Nyní jsem ve vážném stavu maminku nemohla přemluvit do nemocnice, kvůli této paní doktorce, která ji v minulosti prvně označila za hypochondra, následně po zavolaní rychlé, kdy maminka byla ve vážném stavu, ji na příjmu vynadala za zneužití zdravotnického systému. Maminka je po roce opět v nemocnici a žádná změna v chování k pacientům. Evidentně pro ní člověk, který má přes 70 let již není vhodný k léčbě nemoci.

Umístění: Ordinace ošetření

S otcem jsme se dostavili na urologii z důvodu zástavy močení. Jednalo se o urgentní stav. Doktorka Štefanová rozhodla, že není potřeba žádné vyšetření (ani ultrazvuk), jen trvalé zavedení katetru. Když jsme se dožadovali vyšetření, protože zástava močení nenastane sama od sebe, dostalo se nám odpovědi, co chcete, vašemu otci je již 85 let, tady je zbytečné se něčím zabývat. Podotýkám, že to řekla přímo před ním. Po nátlaku byl převezen na CT, kde byly zjištěny změny na ledvinách. Jiný lékař pak začal s léčbou. Pokud bychom nevyvinuli nátlak, otec by nám zemřel, protože pro paní doktorku byl na léčbu již příliš starý.