MG Medical Center

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí
Odborný lékař oční
Partyzánská 4/1524, Opava

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Jako lékařka i jako člověk je výborná, má výborný přístup k pacientů a vždy vše dovede vysvětlit, hovořím s vlastní zkušenosti a zkušenosti mé maminky ,která vlivem diabetesu v 86 letech oslepla a paní doktorka ji vše ,pokaždé dovedla vysvětlit . za to ji moc děkuji.

Paní doktorka bere své pacienty bohužel jako "kusy"které pod ni spadají z rozdělení obcí a kterým nic jiného nezbývá. Čekání v její ordinaci je pokaždé nesnesitelně dlouhé 2 hodiny jsou minimum, sestry nemají absolutně zvládnutou organizaci času ani přístup k lidem není vstřícný, je absolutně bez zájmu. Doporučení k operacím je na základě finanční spolupráce s určitou klinikou, pacient nemá možnost volby. Ordinace je sice nově vybavena a prostředí je příjemné, avšak tomu, že zde pracují lidé s lidmi má velice daleko. Celkově bych hodnotila ordinaci paní doktorky Sobotkové jako odstrašující příklad zdravotnické péče.

Paní doktorka neměla snahu k novým léčbám. Oko se mi stále zhoršuje. Čekání v ordinaci na nejméně 2 hodiny opravdu nechápu, ano časy jsou orientační, ale dát si tolik lidi aby poté čekali 2hodiny nejméně opravdu nechápu.

Cela moje rodina k ni chodi ,synove ,snacha, vnouchek a jsme velice spokojeni je perfektni a lidska doktorka,az na ty sestry hruza.

Paní doktorka je skvělá, na tu si opravdu stěžovat nemůžu. To čekání v čekárně člověk dokáže přežít i kdy mnohdy mi opravdu zůstává rozum stát. Co se týče objednávání, to je ta největší katastrofa. Voláte nikdo vám to nebere a když to zvednou řeknou že vás vzít nemůžou že mají plno. Už opravdu uvažuju, že přejdu k jinému doktorovi.

s paní doktorkou jsem byla do teď spokojena,jen ta organizace objednávek je katastrofa,chodím k ní od té doby co přebrala pacienty paní doktorky Petkovové.Brýle nosím od malička a chodím na pravidelné kontroly.Letos jsem si chtěla po třech letech nechat zkontrolovat zrak (zdá se mi ,že se zhoršuje),první pokus o objednání proběhnul v únoru,bylo mi řečeno,že mají na první půlrok plno,že si mám zavolat v květnu,nedalo mi to a v dubnu jsem volala znovu - to už měli plno do konce roku a sestra mě odkázala na měření zraku v optice.V Opavě na oční chodím už 30 let ,že jsou dlouhé čekací doby to chápu ,ale tohle??!! To snad mám objednávat několik let dopředu?? Mám vrozenou oční vadu,tak to neřeší ani brýle ze supermarketu,Vážně uvažuju o změně lékaře :-(

Paní doktorka je dobrý lékař,ale strašně pomalá, objednávky jsou dlouhé a ještě když je člověk objednaný tak stejně ještě pak čeká další hodinu než přijde na řadu.Nač potom ty časovky jsou dobre?

Velmi dobrá lékařka,mužu ji doporučit.

Velmi profesionální lékařka, jsem s ní naprosto spokojen. Mohu jen doporučit.