K Nemocnici 17, Cheb
Nemocnice - Rehabilitace (mapa)

Anglická 242, Mariánské Lázně
Léčebná rehabilitace (mapa)

0.5

1 názor

Umístění: jiné místo Vyš.

Dnes jsem byla na vyš..Nikdo zde nenapsal recenci,tak budu první.Bohužel je to negativní recenze.S paní doktorkou mám špatneé zkušennosti!!!Diskriminuje pacienty,kteří nejsou štíhlé jako ona.Mám dlouhodobé potíže s páteří a léčim se u rewmatologa a mám biologickou léčbu.Chtěla jsem podstoupit zmenšení prsou ze zdr.důvodů.Paní doktorka si nepřečtla ani pořádně zprávu od rewmatologa a tudíž si myslela, že mám akutní potíže s páteří 2 měsíce,což rewmatolog mi sdělil,že mám potíže způsobené postinfekčně.Nechápala,proč mám u něj takovou léčbu!Doslova mi řekla:Musíte zhubnout a nebudete mít problémy s páteří!Ani jí nezajímalo,že od jara mám -10 kg a snažim se redukovat svojí váhu!Takže k ní už v životě!Raději navštívím jiného neurologa!!!Neposlala mě ani na rtg!Rewmatolog popisoval rtg,CT a MR z r.2015.