Marcela Prokopová

Léčebná rehabilitace
Anglická 242, Mariánské Lázně

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Nemocnice - Rehabilitace Jiný

Nepříjemná, arogantní a neschopná komunikovat s pacientem.

Paní primařka je pečlivá a pomohla mi ochotně a bez průtahů mě v bolesti přijala hned Nechybí ji empatie a je zkušená a na odborné výši Projevila opravdový zájem o mé potíže a maximální snahu o jejich odstranění Na kontrolu jdu koncem března 2022 a ústup potíží po zbolene medikaci je znatelný

Umístění: Nemocnice - Rehabilitace Jiný

K paní doktorce jsem přišla s žádankou se “statimem”, žádanku vystavená před 5 dny. Jelikož jsem v době vystavení dostala horečky a musela čekat na výsledek PCR testu. Paní doktorce jsem se snažila situaci vysvětlit v čekárně před ostatními pacienty, kde na mě nevybíravě zvedala hlas. Odmítla mě s bolestmi vyšetřit a objednala na další měsíc. K téhle paní doktorce už nevkročím. A paní doktorka by měla zůstat doma a v bačkorách vrčet na telenovelu v televizi.

Dobry den,
Já si tedy na Paní doktorku Prokopovou stěžovat nemohu,od začátku co jsem ji poznala na pohotovosti v Chebu kde jsem ležela se zády na kapackach mi pomohla,po té jsem byla u paní doktorky v ordinaci a v zhledem k bolestem s vyhřezlými plotynkami mi rychle pomohla,a její přístup byl velmi milý.Za sebe tedy mohu jediné poděkovat -já mam zkušenost velmi dobrou

Umístění: Nemocnice - Rehabilitace Jiný

Ordinaci paní Prokopové jsem bohužel poprvé navštívila již v roce 2009, 18ti letá holka s vyhřezlou plotýnkou, nechodící, padající. Empatie paní Prokopové nulová, ve výsledku mě a mému tátovi oznámila, že již nikdy nebudu chodit, mám zhubnout, mám smůlu a poslala mě domů. Naštěstí mě táta odvezl do FN Plzeň,díky níž chodím.
Podruhé jsem paní doktorku- dá-li se tak nazvat navštívila v 8mém měsíci těhotenství, kdy jsem byla hospitalizována se zánětem ledvin a lékaři z porodnice potřebovali názor "odborníka" zdali mohu rodit přirozenou cestou. Opět nevybíravé poznámky, vyšetření nulové, přístup strašný. Myslím, že paní by se měla nad sebou zamyslet a okamžitě změnit povolání.

Umístění: jiné místo Vyš.

Dnes jsem byla na vyš..Nikdo zde nenapsal recenci,tak budu první.Bohužel je to negativní recenze.S paní doktorkou mám špatneé zkušennosti!!!Diskriminuje pacienty,kteří nejsou štíhlé jako ona.Mám dlouhodobé potíže s páteří a léčim se u rewmatologa a mám biologickou léčbu.Chtěla jsem podstoupit zmenšení prsou ze zdr.důvodů.Paní doktorka si nepřečtla ani pořádně zprávu od rewmatologa a tudíž si myslela, že mám akutní potíže s páteří 2 měsíce,což rewmatolog mi sdělil,že mám potíže způsobené postinfekčně.Nechápala,proč mám u něj takovou léčbu!Doslova mi řekla:Musíte zhubnout a nebudete mít problémy s páteří!Ani jí nezajímalo,že od jara mám -10 kg a snažim se redukovat svojí váhu!Takže k ní už v životě!Raději navštívím jiného neurologa!!!Neposlala mě ani na rtg!Rewmatolog popisoval rtg,CT a MR z r.2015.