Havlíčkovo nábř. 600, Zlín

Paní doktorku mohu jen a jen doporučit! Je fakt super, milá, ochotná, vstřícná, lidská, citlivá, ... Samozřejmě je to profesionál. Je to má gynekoložka a řešila se mnou problémy, které nastaly při mém těhotenství. V této situaci jsem měla možnost poznat, že jí na mě opravdu záleží a nic nezanedbá. Za to jí děkuji. Sestřičky taky velmi příjemné.

Ačkoliv k paní doktorce zatím nechodím, mohu ji vřele doporučit. Setkala jsem se s ní při jiné příležitosti a poprosila jsem ji o radu, protože jsem měla v těhotenství problémy a mému lékaři příliš nedůvěřuji. Velmi ochotně a profesionálně mi všechno vysvětlila. Bylo vidět, že jí mé problémy nejsou lhostejné. Mohu říct, že i jako člověk je skvělá a těším se, že se brzy stanu její pacientkou a prožiju další těhotenství bez stresu a strachu ze špatné nálady mého stávajícího lékaře.

Milá paní doktorka, člověk na svém místě!

Paní doktorku mohu jen doporučit, je vždy vstřícká, citlivá a dá se s ní na všem domluvit.

Velmi milá a ochotná paní doktorka. provedla mně celým těhotenstvím včetně porodu a byla jsem velmi spokojená.

Dr Nováková je velmi ochotná a vstřícná. Dokáže pochopit problémy a jedná velmi citlivě a profesionálně.Jsem s ní moc spokojená.

je vstřícná, rozumí své profesi - doporučuji