Boční 3606, Kroměříž

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Ordinace Problémy v osobním životě

K paní psycholožce jsem se dostala náhodou, trápily mne rodinné problémy a od ní jsem očekávala, že mi pomůže vazby stabilizovat. Kdežto nás spíše rozeštvala - každému z nás říkala něco jiného. Osobně mi do očí nic neřekla, usmívala se na mne a ostatním zůčastněným pak říkala, jak jsem hloupá. Partner tam šel skrz mne a účtovala mu 500,-? Opravdu nedoporučuji.

Zdravím, všechny zúčastněné. Jmenuji se David Rušil, s paní doktorkou mě svedl, díky bohu, osud dohromady dvakrát a nedovedete si představit, jak jsem byl šťastný, když mě přijímala při mé druhé léčbě na jiném oddělení, než kde jsem s její pomocí absolvoval léčbu první. 26. 3. 2016 to bude 11 let, kdy jsem naposled okusil alkoholický nápoj(vyjma antabusové reakce). Na léčbu jsem nastupoval 1.4.2005, to nebyl apríl. Co dodat, všichni zde máme stejnou zkušenost. Je prostě The Best a do smrti jí bude patřit kus mé duše.

Libor
Je to již více jak deset let co jsem se poprvé setkal s paní doktorkou Adámkovou tehdy ještě na 10A.Jako každý začátek je těžký i můj byl krutý.Myslel jsem,že to po třech dnech zabalím,ale taky je pravda,že trpělivost přináší růže.PO více jak pěti letech jsem zrecidivoval a šel opět na 10A.Oddělení stejné,ale psycholožka jiná.A je pravda pravdoucí,že když dva dělají totéž není to totéž.Phdr Adámková je prostě odborník nejvyšší kvality.Její výsledky za to hovoří.Jsem moc rád,že byl ve správnou dobu na správném místě a ještě u toho byla paní doktorka.Jí patří můj velký obdiv a dík.

Vyjevím svůj názor takto : Vzhledem k tomu, že pí.dr.Adámková již opustila PL KM, je to další argument pro posílení nezbytnosti mé doživotní abstinence (prozatím abstinuji 9 let), neb jinou psycholožku, která by s ní snesla srovnání, si při jakkoli ryze teoretické recidivě a s ní spojeným (rovněž teoretickým) :-) návratem do léčebny nedokáži představit... ;-)

Když dva dělají totéž, není to totéž. Netvrdila bych, že je úplně jedno, jestli 8b nebo 15. Bylo mi prožít zhruba 12 dnů na odd.8b a komentář si ušetřím. Na patnáctce velká změna, režim jak řemen, ale bez něj to nejde, sami jsme si odvykli. Dům nepostavíme bez základů, abstinence začíná režimem. Četba těchto stránek dává tušit, že někteří pacienti nerozlišují mezi arogancí a nadhledem. Ten má paní doktorka Adámková dokonalý. K nadhledu dospějete lidskostí, k aroganci svým přifouklým ego, tolik příznačným pro hlupáky.
Můj alkoholismus byl letitý, vydatný, jeho léčení odkládané, nevýhodou vyšší věk. Řeklo by se : tak šup na LDN a pak do futrálu.. A po čase i stará dáma zjistila, že se docela dobře v komunitě realizuje, pletení košíků si zamilovala i jako osoba manuálně nepříliš použitelná, ke sportu se znovu přitulila atd. Má snad paní dr.A. kouzelný proutek? Kdepak, jen si jde za svým, tzn. i za Vaším, nepustí se, nesleví, což si mohou dovolit jen profíci přesvědčení o své pravdě. A ona ji má!!! Zatím se blížím po prvoléčbě roku abstinence. A za to jí děkuji!!

pani adamkova na me mela podobny vliv jako nase dnes uz nase nejoblibenejsi ucitelka.obe stejne nerikali co chceme slyset,ale svych znalosti a zkusenosti vyuzili k opravdove pomoci.me v zivote pomohli obe tyto v uvozovkach zle bytosti.reci jsou zbytecne,za vse hovori ciny a za jeden z nejvetsich povazuji ten,ze 4roky abstinuji.ziju obycejne neobycejny zivot bez potreby umeleho rause.diky abstinenci se mi dari plnit si sny.nasel jsem zenu,kterou miluji,mame spolu zdraveho uzasneho syna,prace neni utrpenim,kdyz vim ze se nezenu za penezi,ale vydim za ni pouze naplneni praktickych potreb nasi rodiny.diky opravdovym pratelum,mezi nez radim i vas jde zivot zit spokojeny i bez ruznych pseudostimulu.takze vam dekuji.v hlave me hlavne utkvela vase veta-neexistuje duvod ani zadna situace,ktera me donuti napit se

Velmi dobrý psycholog.Nemám na ni žádnou negativní připomínku.Vždy moc dobře ví co dělá.

Paní Doktorka Adámková je člověk na svém místě a já Děkuji,že je!!!!!!!!
Ondra,snoopy,Snopek

Paní Adámková,
opět Vás zdravím po dlouhé době. Mohu říci, že tentokrát jsem si její slova vzala za své a že mě zachránila. Poprvé mohu sama za sebe říci, že skutečně abstinovat chci a že mě to obrovským způsobem baví a jde. Nepiji 240 dní a jsem strašně šťastná. Děkuji Vám.

Mějte se hezky

Martina Prokopová

Pani doktorka Adámková mi zachránila život.