Nerudova 19/541, Český Těšín
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: jiné místo Jiný

Prodělala jsem streptokoka, brala jsem 2x po sobě antibiotika, pomohly, ale pocit pálení v krku zcela nevymizel.. Díky homeopatikům, akupunktuře, bylinkám a samozřejmě panu doktoru Paszandowi jsem se tohoto nepříjemného pocitu zbavila !!
Panu doktorovi moc děkuji a chci mu touto cestou popřát hodně zdraví, a mnoho spokojených pacientů.
S vřelým pozdravem Cyrkuliková

Pan doktor Paszanda je úžasný!!! Díky pana doktora se moje dcera dostala ze silných zánětů v krvi kdy doktoři nevěděli proč je má a pořád nasazovali jen širokospektrá antibiotika.Je to opravdu úžasný doktor a člověk .Moc mu za vše děkuji.

Před devíti lety co jsem pana doktora navštívil s atopickým ekzémem na chodidlech a dlaních který mě trápil od malička a to ne jen "lehčí formou" vyrážky ale zánětlivými a hodně bolavými puchýři na které mi kožní lékař nebyl schopen psát nic jiného než návykové kortikoidy a antibiotika které pro tělo jako samotné nejsou to pravé ořechové a jak bych už té bolesti neměl dost se mi do toho "namontoval" streptococcus a staphylococcus (na který přišel pan doktor Paszanda) kůže mi hnisala a mokvala tak že po odstranění obvazu se mi odlupovala kůže až na kost nemohl jsem chodit doslova jsem se plazil po čtyrech na wc do školy sem nebyl schopen dojít bolestí sem brečíval každý den...jedinný Pán doktor s velkým P mi dokázal tuto zákeřnou chorobu vyléčit a ten pocit když jsem byl schopný se normálně postavit na nohy nezapomenu nikdy tak jako na pana doktora který mě z toho dostal a patří mu zato obrovské DĚKUJI!
No a nyní tedy po devíti letech mě to chytá opět ale z vetší části na rukou tudíž mám velký problém jak v práci tak i v běžném životě a jiná cesta než pan doktor Paszanda není..Jehličky,laser,bylinky a věřím že zas budu "fit" takže ještě jednou VELKÉ DĚKUJI za záchranu života jako takového protože bez rukou se dneska dělat a živit se opravdu nedá.
S pozdravem Robin P.

Moje zkušenost je hrozná. dlouhé čekání v čekárně. neosobní přístup. Konzultace trvala cca 5 minut - z toho pan doktor vyřídil asi 3 telefonáty. Vůbec se mě nezeptal, s jakým zdravotním problémem přicházím. Konzultace probíhala v místnosti, kde sestra přijímala další pacienty, vyřizovala telefony, vydávala léčivo...... žádné soukromí, žádný zájem o klienta - HRŮZA!!! ne každý je schopný a ochoten mluvit o svých problémech před " publikem"....... Konzultace stála 300,- Kč a výsledek žádný. Když jsem se pana doktora zeptala, co se dá s mým zdravotním stavem dělat - odpověď byla " to bude dobrý".
Šla jsem do této ordinace s otevřenou myslí a očekáváním řešení mého zdraví bez léků a chemie.
Výsledkem je veliké zklamání a jsem chudší o 2,000,- Kč.....

Mě a mé sestry zachránil od věčných antibiotik které nám úspěšně ničily imunitní systém, nebylo to hned po první návštěvě, to je jasné, zničený imunitní systém vyžaduje trpělivost, Ale povedlo se.
Dodnes si při potížích zajdeme k panu Paszandovi. Nedávno mě jehličkami zbavil dlouhodobějších závratí a to v podstatě do druhého dne. Jsme spokojeni a sestřičky jsou velice příjemné, chápavé a dokáži dobře poradit.

Děkuji pane doktore za Vaši obdivuhodnou energii a vše, co jste pro nás udělal. Děkuji Vám sestřičky za vlídný a laskavý přístup. Ať se Vám daří co nejlépe!

Užíval jsem Zirtek na alergii 6 let,nolplazu na žaludek 2 roky,a prášky na tlak.Po návštěvě pana doktora prášky neberu kůže mě nesvědí :) uživám kuličk,kapky a zasaditý prášek.Ceny supr a spokojenost lepší než v Imperiálu.Děkuji moc

Co říci k panu doktorovi,začal léčit syna-4 roky(2008).Za zimu 6x-8x antibiotika.Od té doby jsme antibiotika nepotřebovali ani jednou.Po roce a půl si nás pozvala dětská lékařka,protože nevěděla co se děje - syn byl pravidelný návštěvník.Nevěřila vlastním očím a plně nám pana doktora schválila.Od doby co syn je v pořádku,začali jsme navštěvovat pana doktora celá rodina,babičky,děda,tety a strejdové z Prahy,Plzně atd.
Nikdo si nikdy nestěžoval.Každý v něj máme důvěru.Je to hodně o víře,ne být na vše skeptický.
Chtěli bychom touto cestou poděkovat panu doktorovi a jeho sestřičkám za pomoc lidem a především naší celé rozvětvené rodině.Děkujeme

Mám tetanii a můj neurolog přiznal, že rivotril, který na tuto nemoc beru je návykový a pro tělo škodlivý,
nicméně žádná jiná náhrada neni a já jsem se bez něj neobešla.
Po návštěvě pana doktora jsem sice nemohla vysadit rivotril úplně,
ale už ho neberu denně ,jak jsem brávala, ale cca 3x týdně,což je velký úspěch.
Je pravdou, že pán doktor neni kouzelník, takže se žádné zázračné uzdravení asi konat nebude,
ale jsem vděčná za každé zlepšení.
Ti, kteří tady píšou ty negativni reakce by se možná mohli zamyslet nad tim,
jestli opravdu poctivě brali to, co jim pán doktor předepsal a jestli se dá po jedné návštěvě udělat závěr,
když je jasná věc, že homeopatická léčba je opravdu běh na dlouhou trať.

Než jsem se k panu doktorovi dostal,vyhodil jsem tisíce za léčbu klasickou medicínou.Konkrétně bolesti ramene,kdy jsem byl ortopedy/sedmi/odsouzen k neschopnosti zatěžování.U pana doktora jsem byl potíží zbaven již při druhém sezení.Opět mohu plnohodnotně cvičit a užívat života.Když se později objevily potíže se srdcem,opět doslova zázračně pomohl pan doktor.A tak to jde již třetím rokem.Mezitím pomohl několika mým kolegům,kteří ho navštívili i přes svůj negativní postoj k alternativní medicíně.Dnes a denně mu vyslovují díky a jsou neskutečně šťastni a vděčni za jeho pomoc.Je to opravdu nesmírně vzácný lékař a člověk.Je jen škoda,že se mu někteří lidé a instituce snaží škodit.Ale co čekat v našem Absurdistánu!!!Ještě nesmím zapomenout na obě sestřičky,které jsou taktéž,jako z jiného světa.Jeho ordinace je v této době opravdovou oázou lidství a profesionality.Přeji všem tohoto jedinečného lékaře a člověka.