ORL ambulance TINITUS s.r.o.
Palackého 165, Chrudim

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: ORL ambulance TINITUS s.r.o. Jiný

Bez jakéhokoliv lidského přístupu a vyšetření předepsala nosní kapky, byť si pacientka stěžovala na přetrvávající bolesti dutin. Po návštěvě jiného orl lékaře zjištěn akutní zánět dutin…

Děkuji paní doktorce za "manipulaci", kterou se mnou udělala a pomohla mi po dvou měsících motání hlavy.

U pani dotorky som mala termin v neurootologickej ambulancii v Prahe. Vysetrenie kt. malo trvat 45-50minut trvalo 10-15 minut a pani doktorka mi vysvetlila, ze moje potiaze so zavrati vlastne nic nie su a ak na ne prestanem mysliet tak mozno pominu. A ak nepominu, tak sa s nimi budem musiet naucit zit. Mam 35 rokov a som vyradena z normalneho zivota uz niekolko mesiacov a cakala som od vysetrenia viac nez len: nic sa neda robit, nemyslite na to a ono to mozno odide

Umístění: ORL ambulance TINITUS s.r.o. Jiný

...naprostá spokojenost, perfektní, léčba zabrala, kdykoliv možná znovu konzulatce, o průvodních znacích obtíží....

Umístění: ORL ambulance TINITUS s.r.o.

Trápí mě už dlouho kašel. Kašel pomalu ustupuje, po víc jak půl roce trápení.. Paní doktorka je šikovná a i jako člověk chápající. Děkuju a doporučuju

Je to skvělá doktorka. Pomohla mojí mamce i mému synovi. Moc jsem jí za to vděčná. Škoda jen, že je tak těžce k zastižení. Má bohužel málo času. Ale i tak : Děkuju paní doktorko.
Jana Škodová

Výborná doktorka. Úžasný charakter. Umí poradit, vcítit se do člověka. Dlouho jsem nepoznala tak skvělou doktorku a zároveň člověka v jednom.

děkuju za pomoc. děkuju za pomoc. děkuju za pomoc :o) . moc jste mi pomohla. jsem moc spokojená. novotná m.

konečně jsem vás paní doktorko našel! děkuji vám vřele za pomoc, kterou jste mi poskytla! bohužel nebyl čas se ukázat, ale už je mi dobře, tak mě to do ambulance nežene . děkuju vám jiránek p.