Maja Stříteská, otorinolaryngolog Chrudim

MUDr. Maja Stříteská

Otorinolaryngolog Více

Palackého 165, Chrudim
ORL ambulance TINITUS s.r.o.

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: ORL ambulance TINITUS s.r.o. Jiný

...naprostá spokojenost, perfektní, léčba zabrala, kdykoliv možná znovu konzulatce, o průvodních znacích obtíží....

Umístění: ORL ambulance TINITUS s.r.o.

Trápí mě už dlouho kašel. Kašel pomalu ustupuje, po víc jak půl roce trápení.. Paní doktorka je šikovná a i jako člověk chápající. Děkuju a doporučuju

Je to skvělá doktorka. Pomohla mojí mamce i mému synovi. Moc jsem jí za to vděčná. Škoda jen, že je tak těžce k zastižení. Má bohužel málo času. Ale i tak : Děkuju paní doktorko.
Jana Škodová

Výborná doktorka. Úžasný charakter. Umí poradit, vcítit se do člověka. Dlouho jsem nepoznala tak skvělou doktorku a zároveň člověka v jednom.

děkuju za pomoc. děkuju za pomoc. děkuju za pomoc :o) . moc jste mi pomohla. jsem moc spokojená. novotná m.

konečně jsem vás paní doktorko našel! děkuji vám vřele za pomoc, kterou jste mi poskytla! bohužel nebyl čas se ukázat, ale už je mi dobře, tak mě to do ambulance nežene . děkuju vám jiránek p.