Ordinace PL pro děti a dorost
Švermova 1591, Beroun

je to nej. doktorka

chodim tam uz radu let a jsem spokojena

Naprosto pohodová paní doktorka!Nebuzeruje, neprudí, lecos uz videla.

nejlepší doktorka jakou znááááám

Paní doktorka je velmi milá a ochotná.Vždycky naordinovala vhodnou léčbu.Jsem s ní velmi spokojena.

Chodím k MUDr. Mašatové se svou 15 měsíční dcerou. Jsem s ní spokojená. Je milá, moje dcera se jí v žádném případě nebojí, přístup k dětem má perfektní. Pokud si něčím nebyla jistá, vždy nás odeslala ke specialistovi.

Byla jsem její pacientkou a vždy se mi snažila pomoci a nikdy mě neodbyla jako někteří lékaři.

K paní doktorce chodím se dvěma dětmi a ani v nejmenším si na ní nemohu ztěžovat.Byla vždy ochotná pomoci a hlavně nedává antibiotika na každé zakašlání.Naposledy mi velmi pomohla při možné nákaze planými neštovicemi v případě mé 10ti denní dcery.

Paní doktorka je příjemná na vystupování a s dětmi to opravdu umí, ale o její lékařské schopnosti bych si dovolil zapochybovat. Nikdy sem se u ní nesetkal s hlubší diagnózou a ve většině případů se její vyšetření skládá z podívání se do krku a poslechnutí dechu. Máte kašel? Dostanete léky na kašel, máte teplotu? Dostanete léky na teplotu.

nedoporučuji, je to špatný specialista