Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Ordinace ženského lékaře
Husova 1205, Přeštice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

29 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil
Umístění: Ordinace ženského lékaře většinou prevence

K paní doktorce už chodím spoustu let,vždy mě dobře poradila,všechno trpělivě vysvětlí a je moc příjemná a ochotná.Stejně tak sestřička je milá a příjemná.

D
Ověřený profil
Umístění: Ordinace ženského lékaře

Skvělá Paní doktorka i sestřička.Vše pěkně vysvětlí a se vším poradí!!!Mohu jen doporučit,k jiné už bych nešla.Opravdu super!

Ověřený profil

Jsem velmi spokojena s pani doktorkou i sestrou. Při řešení mého problému, kdy jsem musela na operaci, mi dopředu paní doktorka vysvetlila co mě čeká, vše bylo jak řekla. V Plzni se se mnou moc nemazali a nevedet od pani doktorky co a jak, tak se tam snad rozervu. Hlavně ocenuji lidsky pristup pani doktorky, s jejim lecenim jsem byla vzdy spokojena, muj problem objevila vcas na preventivni prohlidce.


J
Ověřený profil

K žádnému lékaři jsem si nebyla schopna vytvořit tak příjemný vztah jak s paní doktorkou. Její přístup,empatie a ochota překračuje její povinnosti. Nikdy bych neměnila. Pokaždé jdu na kontrolu s pohodou.


E
Ověřený profil

Nejsem vůbec spokojená. Ohledně vyšetření lékařka váhá není schopna určit diagnózu již rok.Sestra při vyšetření sedí za stolem a kouká je to velmi nepříjemné. Hledám si jiného gynekologa i za cenu dojíždění.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřený profil

V devatenácti letech mi paní doktorka vynadala, že jsem stále ještě panna a ona mě nemůže vyšetřit. Milý a citlivý přístup se rozhodně nekonal.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřený profil

Jsem s paní doktorkou velice spokojena. Jsem ráda, že jí v Přešticích máme!!! Neměnila bych! :-)


J
Ověřený profil

K paní doktorce chodím už 6 let, jsem s touto velice příjemnou a ochotnou lékařkou moc spokojená.Takový lékař v dnešní uspěchané době je vzácností. Musím pochválit také milou sestřičku,její pevné nervy.Je stále příjemná, i v těch nejvypjatějších situacich v čekárně. A reaguji na předešlou negaci, že paní doktorka šeptá-naopak mě tato tichá mluva vyhovuje. Gynekologie je velmi intimní obor a jsem ráda,že díky paní doktorce není nic z ordinace slyšet do čekárny.


D
Ověřený profil

Ještě jsem se nesetkala s tak vynikající lékařkou. Vždy je milá a vstřícná, vysažuje z ní klid, dokáže poradit s jakýmkoliv problémem. Paní lékařka i její sestra jsou opavdu SUPROVÉ. Je stále na telefonu a když je za potřebí dělá i po pracovní době. Tuto paní lékařku DOPORUČUJI


Ověřený profil

S paní doktorkou jsem velmi spokojená,nemohla jsem dlouho otěhotnět ale ona okamžitě začala můj problém řešit a do roka bylo miminko na cestě.I v těhotenstí byla péče suprová,jen jedna malá věc mi vadí a to že paní doktorka mluví někdy velmi tiše.Musím pochválit i sestřičku,milá,ochotná,mám k nim oběma důvěru.SUPER


Došlo k chybě, zkuste to znovu