Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé
Na Příkopech 103, Příbram

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřený profil

Od paní lékářky jsem odešla po tom, co podle mě absolutně nevykonávala svou práci. Pokud srovnám její přístup s přístupem mé nové paní obvodní, nedá se to srovnat. Jak tu již bylo psáno, nejraději je, když si sami řeknete diagnózu a i léky, co na to chcete. Ptala se mě, jestli chci raději jednu nebo tři injekce proti tetanu ?? Jako co to má být? Mé matce měla dělat předoperační vyšetření. To proběhlo tak, že ji poslala na krev, ale jinak ji vůbec neprohlédla, ani nezměřila tlak, což je úplný základ. Pak ji dala zprávu, kde bylo psáno, že má tlak 120 na 80 a jak je celá v pořádku, že ji prohlížela. Vůbec ji neviděla. A pojišťovna jistě platí. Za těch 10 let, co jsem tam byla se ani nezmínila o nějaké pravidelné prohllídce. Dvě hvězdy dávám jen proto, že je hodná, působí mile a má milou sestru...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

T
Ověřený profil

Paní doktorka Rejlková je obvoďačkou celé mojí rodiny.. Nechci tady kydat špínu, protože jsem se s paní doktorkou vždycky nakonec domluvila a vycházela mi vstříc, ale přehlédla dost zásadní onemocnění mého dědy (2x přechozený zápal plic), samozřejmě to dopadlo velmi špatně. Paní doktorka nechce řešit co Vám je, chce aby jste přišel a řekl jak diagnózu, tak jaké léky by se Vám hodili. Já k paní doktorce již nechodím a doporučila bych jí jen lidem, co chodějí k lékaři jednou za 2-3 roky, jinak bych jí teda fakt mít nechtěla. Jinak její vystupování společně se svojí dcerou (sestřičkou) není úplně nejhorší, až na slabé chvíle. Ale co.. lepší už to asi těžko bude. :)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřený profil

S Paní Doktorkou jsem velmi spokojen :) je hodná, milá a starostlivá myslím , že je hloupost co tu někteří říkají mě vždy se vším pomohla ....

M
Ověřený profil

Jsem velice spokojen, včetně starostlivosti její péče o nemocné.

Ověřený profil

Jsem u paní doktorky už od 18ti let a vždy byla velmi příjemná a vždy mi zvolila dobrou léčbu.Děkuji za ní.

Bohužel se musím přidat k ostatním.... Paní doktorka je sice příjemná, ale bohužel udělá jen to o co si člověk řekne, nice nenabídne samostatně, už dávno jsem chtěla odejít, ale naštěstí mi ještě nic moc nikdy nebylo, tak jsem ji dohromady nepotřebovala a když mi něco je, jdu rovnou za specialistou, naštěstí to jde většinou bez doporučení obvoďáka.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

I

Arogantní pani diktorka..Nedoporučuji

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P

Souhlasím s tím, že doktorka je to milá a vstřícná, ale napíše neschopenku kdy chceš. Bojím se jen, abych neměl něco vážnějšího, protože to nepozná a ke specialistovi tě pošle jen na vlastní žádost.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M

Zodpovědná lékařka, nic nezanedbá, vždy s dobrou náladou, je příjemné se nechat ošetřit či prohlédnout. Doporučuji každému. Dřív jsem byl ošetřován v Praze, jsem rád, že mám dobrou praktickou lékařku.

K

Paní doktorka není vůbec špatná, jsem žena a vždycky mi pomohla, když jsem potřebovala, navíc je milá a nikdy nemá špatnou náladu, což se cení.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti