MEDIPRIL s.r.o.
Hlavní 1380, Ostrov

ordinační hodiny:
Po 7,30-12,00 a 15.00-17,00 (odpolední ordinace pro pracující nemocné)
Út 7,30-12,00 a 12,30-14,00 (odpolední ordinac...

Umístění: MEDIPRIL s.r.o. Jiný

Nemožnost se vůbec dovolat.Jímá mě hrůza,že by mi bylo něco vážného...Bohužel jiného praktického lékaře v Ostrově neseženete.Možná je to dobře,musím se naučit pomoci si sama...Příroda uzdravuje!

Umístění: MEDIPRIL s.r.o. Jiný

Já jsem s paní doktorkou velice spokojená. Empatická, vlídná, hodná a pečlivá. A má úžasnou sestričku Martinku. Za mě super, po předchozích zkušenostech s jiným praktikem.

K naší paní doktorce chodíme celá rodina a nemůžeme si ji vynachválit. A jak tak slyším po Ostrově, tak každý,kdo ji zná,ji jenom chválí.Vždy ochotná,spolehlivá,dobře léčí, v naší velké rodině nikdy nic nezanedbala, nebo nepoznala.Jsme s její péči nesmírně spokojeni.Děkujeme za vynikající péči.
Když čtu ta negativní hodnocení,tak myslím, že to píšou lidi, kteří jí neznají z praxe a že jsou to lži.

Po odborné stránce zatím nemám s paní doktorkou problém. V čem problém vidím je nemožnost se rozumně objednat (dle sestřičky to nejde na běžné vyšetření, jinak mají pouze 2 hod. týdně kdy to lze) a poté dodržet čas (alespoň v limitu 30 minut). Běžně se tam čeká přes 2 hodiny bez nároku, že Vás paní doktorka vezme (lepéřečeno se na Vás přes množství lidí dostane).

Praktická lékařka, která na úkor kvality pracuje kvantitativně. Nabere si spousty pacientů,na které potom nestačí. Její letmé prohlídky mezi dveřmi, které jí stačí na stanovení špatné diagnózy považuji za vrchol. Je ochotná jen pro pacienty, kteří jí lezou do zadku a nosí jí prezenty. Pravidelné preventivní prohlídky sama nenabídne zřejmě jí prevence u jejích pacientů nic neříká a potřebuje, aby člověk marodil a ona měla práci. Při svých návštěvách u ní jsem měl vždy pocit rychle, rychle, rychle a koukej vypadnout. Navíc její sestra mi příjde jak převlečenej chlap. Arogantní a nervozní ženská před důchodem. Člověk se jí normálně bojí.
K tomu ještě absolutně nevyhovující prostor pidi čekárny, ve které pacienti omdlévají z vydýchaného vzduchu, to je pro mně nepřijatelné. Děkuji, už nechci.
Našel jsem si nového praktického lékaře a tam jsem nadmíru spokojen.

Bývala jsem velice spokojená,dokud mi nezanedbala trombozu. Uschonila mě a já jsem šla dopráce stím že to rozchodím ale opak byl pravdou do tří dnu jsem prodělala dvojnásobnou embolii plycní infark,a můžu být rada že to dopadlo dobře bez jakých koliv známek poškození mého zdraví. Poté jsem se dlouho léčila,po osmi měsících jsem šla konečně opět do zaměstnání. Ale nikdy nezapomenu na slova pani doktorky které mi řekla po půl roční neschopnosti,"s vaší diagnouzou chodí lidi do práce po dvou měsících!" Bohužel já jsem se necítila dobře a vísledky krve nebyly dobré prostě jsem měla strach o své zdraví a nic uspěchat.Od pani doktorky jsem odešla,k jinému lékaři. Mou důvěru zklamala.

velice příjemná a ochotná lékařka sem s ní velice spokojená

Myslím že žádný lékař není neomylný,já jsem s paní doktorkou spokojená vždy se mě ptá na problémy a vše mi vždy do podrobna vysvětlí.Občas je bez nálady ale kdo ne?Myslím že je dobrá lékařka

chování nelidské

Paní doktorka Pribulová je milá, ochotná, trpělivá a dle mého soudu velice dobrá lékařka.