Ludmila Nedvědová, pediatr Olomouc

MUDr. Ludmila Nedvědová

Uložit

Pediatr Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Dlouhá 34, Olomouc
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J

Paní doktorka je naprostý profesionál a erudovaný lékař. Má úžasně milý přístup k dětem a rodičům vždy vše pečlivě vysvětlí. Rozhodně doporučuji všem rodičům, aby se jejich dět staly jejími pacienty

Ověřeny pacient

Paní doktorku jsem doposud považovala za dobrou lékařku. Dnes si však nejsem jistá,zda její doporučení léků, zejména od firmy Bionorica nesouvisí více s propagací, nežli nutností tyto léky na bylinné bázi užívat.

Ověřeny pacient

Já jsem k paní doktorce chodila už jako dítě a teď, když mám vlastní jsem moc ráda, že ještě ordinuje. Vždy vše vysvětlí, zodpoví mé otázky a já jsem jí moc vděčná za cenné rady. Mohu ji jen doporučit

Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila se svými sestrami jako dítě, teď k ní chodím se synem a dcerou jako maminka. A paní doktorka s náma už vyřešila spoustu zdravotních problémů, je trpělivá a vždy nám vše vysvětlí.

Ověřeny pacient

Paní doktorku rozhodně doporučit nemohu. Odešla jsem od ní, protože u dcerky nerozeznala několik problémů, ačkoliv jsem na ně upozorňovala.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J

velmi hodná paní doktorka doporučuji všem kdo hledají skvělého doktora pro děti

H

Tuto lékařku jsem vyhledala na doporučení známých a nelituji. odešla jsem s dítětem od jiného lékaře, který nepoznal u mé dcery rozvinutý zápal plic. Paní doktorka je profesionální, pečlivá, obětavá.

Paní doktorka je velice příjemná a děti ji mají rádi, stačí hodnocení naší Anet, když se jí něco nezdá "mám teplotu jdem k paní doktorce", tato důvěra asi mluví za vše. Moc ji děkuji za trpělivost a doufám, že do důchodu nebude pospíchat. Ing. Irena Rábelová

Paní Nedvědová je vynikající doktor.Chodila jsem k ní jako malá spolu se sestrou a bratrem.Dnes mám dvojčátka a jsem moc ráda,že k ní můžeme chodit.Je velice objetavá,k dětem citlivá a myslím,že za svou praxi dost zkušená.s pozdravem Śpičková Petra

Š

Jsme s ní velice spokojená. Škoda, že už k ní nemůžu chodit. Ale až budu mít dítě a ona nebude v důchodu, určitě s ním budu chodit k ní.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti