Ordinace PL pro děti a dorost
Havlíčkovo náměstí 84/I, Dačice

Tato doktorka nedokáže poznat ani zaraženou rýmu a při upozornění na to je schopna tvrdit,že miminka prostě rymu nemají. Při pravidelných prohlídkách miminka prohlíží jen na půl, není pečlivá, na moji malou holčičku křičela,že brečela při vyšetření, od té doby se malá boji doktorů. Jsem velmi ráda, že jsme rychle odešli a našli si perfektního pediatra. Rozhodně tuto doktorku nedoporučuji. Nerespektuje přání a názory rodicu.

Jsem moc ráda, že s dětmi chodím právě k paní doktorce. Nepředepisuje léky zbytečně (viz. antibiotika). Je velmi lidská a vstřícná. Snaží se odpovědět na všechny dotazy a poradit. Při zdravotních komplikacích nám vždy doporučila specialisty, kteří byli schopni problém řešit. Moc děkuji, paní doktorko! Rozhodně doporučuji!

Nejlepší pani doktorka v okolí. Vždy dobře poradí a nepředepisuje zbytečně antibiotika.

Jsem s paní doktorkou velmi spokojená. Navštěvuje me ji už 6 let. Vždy je milá, poradí, pomůže a pokud je potřeba odešle ke specialistovi. Neléčí děti zbytečně antibiotiky. Oceňuji velmi kvalifikované a milé sestry, příjemné prostředí a možnost objednání.

Velmi dobrá lékařka,příjemné vystupování,odpoví jasně a srozumitelně na věškeré dotazy,vynikající diagnostik,super sestry.Králová

Moc dobrá dětská lékařka.S mladší dcerkou běháme stále po doktorech a nebýt včasného zásahu a diagnózu,tak nevím jak by to dopadlo.Paní doktorka ihned poznala o co jde a poslala nás okamžitě do nemocnice.Velká spokojenost.

musím MUDr. zatím jen chválit. Je fakt, že naše dítě zatím moc nestonalo, ale pokud bylo potřeba, vždy byla nablízku.A to i o víkendech..oceňuji..Má lidský přístup, krásnou ordinaci, milé vystupování, jen by mohla být více komunikativní....

dá se říct, že jsem spokojena i když jsem jsem zatím nic vážného neřešila s MUDr. přesto se mi zdá, že má lidský přístup

Komunikativní, příjemná, milá k dětem, dobrý diagnostik, na dotazy rodičů odpovídá jasně a srozumitelně.

Je to úžasná doktorka určitě bych od ní nepřestoupila. Nikdy nic nezanedbala a tak nikdy nic nepředepisovala zbytečně...Jsem s ní velmi spokojená!