Ludmila Leitgebová, pediatr Dačice

MUDr. Ludmila Leitgebová

Pediatr

12 názorů

Uložit


Adresa

Havlíčkovo náměstí 84/I, Dačice
Ordinace PL pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
12 názorů

K
Ověřeny pacient

Tato doktorka nedokáže poznat ani zaraženou rýmu a při upozornění na to je schopna tvrdit,že miminka prostě rymu nemají. Při pravidelných prohlídkách miminka prohlíží jen na půl, není pečlivá, na moji malou holčičku křičela,že brečela při vyšetření, od té doby se malá boji doktorů. Jsem velmi ráda, že jsme rychle odešli a našli si perfektního pediatra. Rozhodně tuto doktorku nedoporučuji. Nerespektuje přání a názory rodicu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřeny pacient

Jsem moc ráda, že s dětmi chodím právě k paní doktorce. Nepředepisuje léky zbytečně (viz. antibiotika). Je velmi lidská a vstřícná. Snaží se odpovědět na všechny dotazy a poradit. Při zdravotních komplikacích nám vždy doporučila specialisty, kteří byli schopni problém řešit. Moc děkuji, paní doktorko! Rozhodně doporučuji!


Nejlepší pani doktorka v okolí. Vždy dobře poradí a nepředepisuje zbytečně antibiotika.


Jsem s paní doktorkou velmi spokojená. Navštěvuje me ji už 6 let. Vždy je milá, poradí, pomůže a pokud je potřeba odešle ke specialistovi. Neléčí děti zbytečně antibiotiky. Oceňuji velmi kvalifikované a milé sestry, příjemné prostředí a možnost objednání.


Velmi dobrá lékařka,příjemné vystupování,odpoví jasně a srozumitelně na věškeré dotazy,vynikající diagnostik,super sestry.Králová


Moc dobrá dětská lékařka.S mladší dcerkou běháme stále po doktorech a nebýt včasného zásahu a diagnózu,tak nevím jak by to dopadlo.Paní doktorka ihned poznala o co jde a poslala nás okamžitě do nemocnice.Velká spokojenost.


L

musím MUDr. zatím jen chválit. Je fakt, že naše dítě zatím moc nestonalo, ale pokud bylo potřeba, vždy byla nablízku.A to i o víkendech..oceňuji..Má lidský přístup, krásnou ordinaci, milé vystupování, jen by mohla být více komunikativní....


dá se říct, že jsem spokojena i když jsem jsem zatím nic vážného neřešila s MUDr. přesto se mi zdá, že má lidský přístup


O

Komunikativní, příjemná, milá k dětem, dobrý diagnostik, na dotazy rodičů odpovídá jasně a srozumitelně.


K

Je to úžasná doktorka určitě bych od ní nepřestoupila. Nikdy nic nezanedbala a tak nikdy nic nepředepisovala zbytečně...Jsem s ní velmi spokojená!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti