Praktický lékař pro děti a dorost
č.d. 619, Palkovice

Paní doktorku hodnotím velice pozitivně, hlavně za velice odborný a zodpovědný přístup k pacientovi. Rovněž tak hodnotím velice kladně personál ordinace.

Paní doktorka má velice příjemný přístup k dětem, zejména k těm nejmenším, stejně tak sestřička - dokáží udělat atmosféru takovou, že se k nim děti rády vracejí a nebojí se vyšetření.
Paní doktorka nerada nasazuje antibiotika, dokud to není nezbytné, toto je pro mne klad, pro někoho možná zápor, nicméně zatím nemohu říci, že by cokoli zanedbala.
S oběma je možno se dobře domluvit, léčebný postup mi vždy krásně vysvětlily, nikdy se nečertily, když jsem se ukázala znovu, že stále není vše dobře vyřešeno, nikdy jsem neslyšela, že bych něco udělala špatně, vždy jsme spolu řešení vymyslely a vždy zatím pro nás na míru.
Poslat na odborné vyšetření nebyl nikdy problém...

Já mohu doporučit všem, kdo jsou přáteli "nestřílení z kulometu, když stačí luk a šípy".

Vždy jsem si myslela, že je zde špatná sestra a dobrá lékařka. Omyl. Mám desetiměsíčního syna. Už měsíc a půl chrčí, pokašlává a má rýmu. Diagnoza? Laringitida. čtrnást dní na to jsem šla raději bez vědomí lékařky na polikliniku do Místku na krční. A ejhle. Ona to nebyla laringitida, ale zánět hrtanu. A já mu na radu paní Huškové ještě přitížila, v baráku jak v siberii, lítala jsem hrůzou každé ráno od okna ke dveřím a k lednici, ve strachu že se mi syn udusí. A přitom stačilo místo Fenistilu na alergii předepsat antibiotika. A syn byl zdravý. Ovšem né dlouho. Stačila návštěva kamaráda, kterého už paní doktorka léčí 12 týdnů - kašle, má rýmu - také má deset měsíců - a o kterém paní doktorka tvrdí, že je zcela zdráv. A můj syn stejně jako poprvé, to od něj znova chytil. Nová diagnoza od paní Huškové? Zcela zdráv. Ale v nemocnici nesouhlasili. akutní zánět nosohltanu, ten se ovšem rozšířil do uší, zánět středního ucha.
Šla jsem ze správou k paní Huškové. Hrála všechno do autu, z ničeho nic ten zánět viděla, a přemlouvala mě, abych na kontrolu na polikliniku na krční kde mě z nemocnice poslali, nešla.
A sestra? Malý se narodil čtyřkilový. Já neměla čím kojit. A sestra mi malého zakázala přikrmovat, že čtyři kila je moc, že má kilo nadváhu. Skusila jsem dodržet její rady, malý týden řval hlady. Hned nato já přišla i o tu poslední kapku mléka, která mi ještě tekla. Není se co divit - kojila jsem tak 20 nebo 30. Ani jsem to sestře a doktorce neříkala. Nezjistili to. A malý? Má váhu akorát. 10 kg a 75 cm. Zdálo se jim že nezvedá hlavu. A pak se divili, že v sedmi měsících začal chodit. Asi jim nedošlo že některé děti z lékaři nespolupracují. Další co mě na sestře štve, je, že se dozvím diagnozu od ní dřív než od doktorky. Tak nevím. Je tam vůbec Hušková k čemu???

Velmi lidský a příjemný přístup. Nahlíží na pacienta komplexně a mimořádně zodpovědně.