Ludmila Drášilová, endokrinolog Brno

MUDr. Ludmila Drášilová

Endokrinolog Více

2 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Brno
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
2 názory

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřeny pacient

O MUDr.Drášilové mohu mluvit bez nadsázky jen v superlativech jako o špičkové endokrinoložce. Když hyperaktivnímu chlapovi v nejlepších letech začnou růst prsa, je to možná úsměvné, ale paní doktorka po zjištění gynekomastie a zvýšené hladiny prolaktinu nemeškala a poslala mne na CT, kde byl mi zjištěn nádor v mozku, přesněji na hypofýze. Ten mi negativně ovlivňoval výši hladin hormonů.

Protože jsem už měl v bezprostředním ohrožení zrakové cesty, MUDr.Drášilová okamžitě bleskově kontaktovala pražskou nemocnici Na Homolce, kde mají páni profesoři z Universitas Carolinae pod palcem jediný Laksellův gama nůž v ČR. Neprodlená operace tamtéž proběhla s velmi uspokojivým výsledkem a nádor je ten tam. Podle standardního postupu zůstávám i nadále v péči Homolky i paní doktorky a mohu bez nadsázky říci, že svým jediným možným a hlavně bleskovým přístupem, mi de facto zachránila zrak. Neustále rostoucímu nádoru chybělo totiž už jen 1,5mm a byl bych navždy slepý...


V

Paní doktorka Drášilová je velice milá starší paní doktorka s výborným přístupem k pacientům. Ve všem je pečlivá, trpělivá a pacientům naslouchá. V ordinaci s ní na Zahradníkove spolupracuje sestřička, která vše naordinované od paní doktorky dovysvětlí, dopíše a dozařídí. Přístup obou je profesionální, na vysoké úrovni a návštěvy na endokrinologii jsou jedny z mála lékařských návštěv, kde vše odsýpá, nečeká se a je perfektně sesynchronizované.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti