Ordinace prakt. lékaře pro dospělé
Dr. Beneše 1513, Česká Třebová

Umístění: Ordinace prakt. lékaře pro dospělé Ošetření

Přestože nepatřím k paní MUDr. Křibské, již dvakrát mi hodně a ochotně pomohla za nepřítomnosti mého praktického lékaře. I když ho nezastupovala, vzala mě a chovala se tak mile a ochotně, jak málokterý lékař. Časem až půjde do důchodu, bude tam její dcera, věřím že od mamky odkoukala vše, čím je tak oblíbená.

Nejsem casto nemocny, tudiz ani castym navstevnikem, ale nikdy nic nezanedbala, vzdy mela peclivy pristup. Z mych nekolika navstev mam velmi pozitivni pocit.

Zatím jsem sice paní doktorkukromě pravidelných prohlídek nenavštívila, ale je lékařkou i mých rodičů. Je naprosto profesionální, příjemná, velmi ochotná a vstřícná! Sestřička má také plus!

Odbornost lékařky na velmi dobré úrovni, svědomitá, důsledná, lidský přístup k pacientovi.

ja jsem ze svou doktorkou velice spokojen

prostě nejlepší

PANÍ DOKTORKA JE VSTŘÍCNÁ, PROFESIONÁLNÍ A MILÁ.. KDYŽ JSEM PO TĚŽKÉM PORODU DCERY MĚLA ZÁPAL PLIC A MUSELA LEŽET, BYLA JEDINÁ OCHOTNÁ KE MĚ PO DLOUHOU DOBU DOJÍŽDĚT DOMŮ... JSEM JÍ VDĚČNÁ, ŽE JSEM DÍKY NÍ NEMUSELA DO NEMOCNICE.. PŘEŠEL K NÍ JIŽ I MANŽEL- TAKÉ JE SPOKOJENÝ. MOHU S KLIDNÝM SRDCEM JEN DOPORUČIT.. TAKÉ SESTŘIČKA JE VELMI LASKAVÁ A OCHOTNÁ K PACIENTŮM..

Je jako náš rodiný lékař.Doporučuji

Ano, je milá, hodná, ale někdy by mohla projevit více angažovanosti a nechat udělat žadanky na dalsi vysetreni. Mylsi si, ze vse odhadne sama nejlip.

Velmi dobrá,ochotná,doporučuji.