MUDr.

Lucie Rajská, Ph.D. verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• T
    Umístění: Ambulance dermatovenerologie se zákrokovým sálkem a laserySlužby: kontrola pigmentových skvrn a odstranění fibrilek

Paní doktorka i sestra jsou velice příjemné, vstřícné, laskavé a usměvavé. Byl jsem velice rád, že jsem si vybral právě toto zdravotnické zařízení a všem vřele doporučuji.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Jana Votrubová
    Jana Votrubová
    Jungmannova 15, Praha
    Na základě doporučení jsem navštívila paní doktorku kvůli ne moc povedené aplikace výplně. Je to asi moje nejlepší… Více

Soňa Křemenová

Karlovo náměstí 2097/10, Praha

Tatiana Filatova
    Tatiana Filatova
    Karlovo náměstí 2097/10, Praha
    Mám velmi dobrou zkušenost jak s paní doktorkou tak i s klinikou Altos. :) Velmi příjemné prostředí a personál.… Více

Jana Synková
    Jana Synková
    Chirurg, Dermatolog, Ostatní
    Houškova 26, Plzeň

Zkušenosti a dovednosti

• dermatovenerologie

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• T

• Paní doktorku Rajskou znám a navštěvuji cca 3. roky. Bylo mým velkým štěstím, že jsem se k ní dostal. Paní doktorka je vždy velmi milá, usměvavá, vstřícná, vlídná, vedena obrovskou snahou ulevit, pomoct. S mým celoživotním problémem s atopickým ekzémem mi umí, jako snad ještě nikdo před ní, opravdu pomoci. Děkuji moc za lékaře jako je ona

• R

K paní doktorce Rajské dojížním cca 3 měsíce až z Chomutova a je to jediná doktorka, která ví, co mám za dlouhotrvajíci kožní problém a jediná ví, jak ho má léčit.

• H

K paní doktorce Rajské chodím se synkem cca rok - důvodem je atopický ekzém (naše původní kožní lékařka léčbu spíše kazila). Paní doktorka je velmi milá, a to hlavně k dětským pacientům - Milošek se jí jako jediné lékařky vůbec nebojí (za 2 měsíce jsou mu 3 roky). Zatím na mě působí jako vstřícná, vždy pohodově naladěná doktorka, která je navíc ve svém oboru odborníkem. Všem mohu jen doporučit.

• O

Též se připojuji že tato paní doktorka je skvělá

• Docházím k paní doktorce cca 3 měsíce a je to jedna z nejlepších lékařek u kterých jsem v životě byla. Milá, vstřícná, profesionální a hlavně vás (narozdíl od jiných) neodbyde dokud nezjistí co vám je. Rozhodně mohu doporučit :)