Umístění: Ambulance dermatovenerologie se zákrokovým sálkem a lasery kontrola pigmentových skvrn a odstranění fibrilek

Paní doktorka i sestra jsou velice příjemné, vstřícné, laskavé a usměvavé. Byl jsem velice rád, že jsem si vybral právě toto zdravotnické zařízení a všem vřele doporučuji.

Mánesova 28, Praha
KLINIKA YES VISAGE (mapa)

Kateřinská 7,
Ambulance dermatovenerologie se zákrokovým sálkem a lasery (mapa)

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Budínova 2, Praha
Dermatovenerologická klinika Nemocnice Na Bulovce (mapa)

Paní doktorku Rajskou znám a navštěvuji cca 3. roky. Bylo mým velkým štěstím, že jsem se k ní dostal. Paní doktorka je vždy velmi milá, usměvavá, vstřícná, vlídná, vedena obrovskou snahou ulevit, pomoct. S mým celoživotním problémem s atopickým ekzémem mi umí, jako snad ještě nikdo před ní, opravdu pomoci. Děkuji moc za lékaře jako je ona

K paní doktorce Rajské dojížním cca 3 měsíce až z Chomutova a je to jediná doktorka, která ví, co mám za dlouhotrvajíci kožní problém a jediná ví, jak ho má léčit.

K paní doktorce Rajské chodím se synkem cca rok - důvodem je atopický ekzém (naše původní kožní lékařka léčbu spíše kazila). Paní doktorka je velmi milá, a to hlavně k dětským pacientům - Milošek se jí jako jediné lékařky vůbec nebojí (za 2 měsíce jsou mu 3 roky). Zatím na mě působí jako vstřícná, vždy pohodově naladěná doktorka, která je navíc ve svém oboru odborníkem. Všem mohu jen doporučit.

O

Též se připojuji že tato paní doktorka je skvělá

Docházím k paní doktorce cca 3 měsíce a je to jedna z nejlepších lékařek u kterých jsem v životě byla. Milá, vstřícná, profesionální a hlavně vás (narozdíl od jiných) neodbyde dokud nezjistí co vám je. Rozhodně mohu doporučit :)

O

Též se připojuji že tato paní doktorka je skvělá