Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

• dermatovenerologie

Umístění: kontrola pigmentových skvrn a odstranění fibrilek

Paní doktorka i sestra jsou velice příjemné, vstřícné, laskavé a usměvavé. Byl jsem velice rád, že jsem si vybral právě toto zdravotnické zařízení a všem vřele doporučuji.

Paní doktorku Rajskou znám a navštěvuji cca 3. roky. Bylo mým velkým štěstím, že jsem se k ní dostal. Paní doktorka je vždy velmi milá, usměvavá, vstřícná, vlídná, vedena obrovskou snahou ulevit, pomoct. S mým celoživotním problémem s atopickým ekzémem mi umí, jako snad ještě nikdo před ní, opravdu pomoci. Děkuji moc za lékaře jako je ona

K paní doktorce Rajské dojížním cca 3 měsíce až z Chomutova a je to jediná doktorka, která ví, co mám za dlouhotrvajíci kožní problém a jediná ví, jak ho má léčit.

K paní doktorce Rajské chodím se synkem cca rok - důvodem je atopický ekzém (naše původní kožní lékařka léčbu spíše kazila). Paní doktorka je velmi milá, a to hlavně k dětským pacientům - Milošek se jí jako jediné lékařky vůbec nebojí (za 2 měsíce jsou mu 3 roky). Zatím na mě působí jako vstřícná, vždy pohodově naladěná doktorka, která je navíc ve svém oboru odborníkem. Všem mohu jen doporučit.

Též se připojuji že tato paní doktorka je skvělá

Docházím k paní doktorce cca 3 měsíce a je to jedna z nejlepších lékařek u kterých jsem v životě byla. Milá, vstřícná, profesionální a hlavně vás (narozdíl od jiných) neodbyde dokud nezjistí co vám je. Rozhodně mohu doporučit :)