Houškova 6, Plzeň

Aktuálně mohu přijmout do péče několik párů. Pro domluvení termínu pište nebo volejte.

• Adresy (3)

Houškova 6, Plzeň 2-Slovany, Plzeň

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
    Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Nejčastěji hledané služby

1 200 Kč

1 200 Kč

Psychologické poradenství

Vítejte na mém profilu. Můžete se na mě obrátit, hledáte-li psychologickou péči pro dítě, dospívajícího, dospělého, pár nebo celou rodinu. v naprosto ...

Ukončené školy

• Masarykova Univezrita v Brně - jednooborová psychologie
    • Západočeská Univerzita v Plzni - učitelství pro SŠ

Certifikáty

Umístění: Psychologické poradenství psychologické poradenství

Skvělá paní psycholožka, nemám co vytknout. Mohu jen doporučit.

Umístění: Psychologické poradenství Jiný

Pri párovej terapii terapeutka len ticho bezmocne sedela a pozerala ako partner odchádza. Absolutne nedokázala udržiavať energiu terapie, jej osobnosť nepôsobila dostatočne sebavedomo a silno. Na stôl jej dostala XXXXKč a ani sa neráčila vydať. Dnes ráno mi len prišli automatické správy, že zrušila dohodnuté termíny, ani si neoverila, či ich už nechceme/nechcem. Práca psychológa je zodpovedná vec a kvôli tejto terapeutke je ďalšie dohadovanie vzťahu značne skomplikované. Za mňa veľké sklamanie, priam katastrofa.

Umístění: Psychologické poradenství psychologické poradenství

Návštěva v pořádku. Paní doktorka velice příjemná.

Umístění: Psychologické poradenství

Zatím první návštěva a musím hodnotit velmi pozitivně. Vlídný pozitivní přístup. Ordinace krásně zařízená.

Umístění: Psychologické poradenství psychologické poradenství

Velká spokojenost,příjemné chování a vysvětlení.
    Skvělá paní doktorka.
    Doporučuji všem,kdo má nějaký problém.

Umístění: Psychologické poradenství psychologické poradenství

Velice příjemný a přínosný pohovor na vysoké profi úrovni.

Umístění: Psychologické poradenství psychologické poradenství

Navštěvuji paní psycholožku již skoro rok a nemohu si stěžovat byť na jedinou věc. Je to empatická a laskavá osoba, ze které skutečně cítím zájem pomoci. Dokáže vytvořit příjemné a bezpečné prostředí a vždy je schopna najít slova, která člověku pomohou nahlédnout na svoje problémy z úplně jiné perspektivy. Každá návštěva je pro mě nesmírně přínosnou zkušeností.

Umístění: Psychologické poradenství psychologické poradenství

Příjemna a milá paní, vyslechne, vysvětlí a poradí. Byl jsem poprvé a spokojen, ještě mě čekají další sezení, ale již teď se těšim.

Umístění: Psychologické poradenství psychologické poradenství

Empatie, snaha pomoci, doporučení k jinému specialistovi. poskytnutí adresy na tyto specialisty. Výborná komunikace, maximální pomoc

Umístění: Psychologické poradenství psychologické poradenství

Líbil se mi profesionální ale i osobní přístup paní psycholožky, cítil jsem se velmi uvolněně a bezpečně. Příjemné prostředí, parkování možné před vchodem. Vřele doporučuji.

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Přeji dobrý den,
    už od puberty mám problém se svým vzhledem. Připadám si neatraktivní, ošklivý. Vždy jsem přehnaně řešil svůj vzhled. Přijde mi, že mám velký nos, ošklivou pleť, asymetrický obličej a mnoho dalších věcí, kterých si nejspíše všímám jenom já. Je to tak šest let, co jsem z toho začal mít docela těžké deprese, a tak jsem si myslel, že návštěva plastických chirurgií mi od depresí uleví, ale opak byl pravdou. K dnešnímu dni jsem za plastiky, obličejové výplně a lasery utratil něco málo přes 70 tis. korun a deprese se stále zhoršují. V posledních třech letech jsem se začal izolovat od společnosti, mých kamarádů, opustil jsem svojí bývalou přítelkyni a to jenom kvůli tomu, že už to nezvládám. Také jsem se přestal zajímat o věci, které mě bavily, teď už mě nebaví nic. Připadám si uvnitř prázdný, denně podrážděný a bez chuti žít dál.
    Dokázali by jste mi poradit, jaký typ léčby by mi pomohl? Jestli zvolit antidepresiva nebo jak dále postupovat?

Předem děkuji za odpovědi.

Dobrý den, píšete o nespokojenosti se sebou samým, která Vás vede do depresí a cítíte se uvnitř prázdný. Svůj stav můžete konzultovat s psychiatrem a ten rozhodne, zda jsou antidepresiva třeba. Psychickou nepohodu je možné zlepšit také individuální psychoterapií, kterou Vám může poskytnout i psycholog.
    Držím palce!
    Lucie Herzigová

Mgr. Lucie Herzigová

Dobrý den, už po několikáté přemýšlím, že bych si zašla na konzultaci, ale vždy když se objednám, ze strachu, že přijdu a nebudu vědět jak začít, co říct nebo mi lékař prostě poví, že nemám vlastně žádný problém jsem to vždy zrušila. A tak jsem se chtěla zeptat, co mám dělat jinak, abych mezi lidi víc zapadla. Neřekla bych, že jsem úplně mimo, ale poslední dobou se mi často stávalo, že kamkoli jsem přišla, nebyla jsem prostě šťastná což ostatní pochopitelně vidí a tak jsem nechtěla nikam chodit, protože mi nebylo moc dobře. Jenže jsem člověk, co nesnáší být sám, moc pak přemýšlím o blbostech, minulosti, proč tohke je tak a tamto jinak, no tak jsem zase někam vyšla, jenže se to opakovalo, bylo to divný, cítila jsem se zvláštně, jakobych kazila náladu i lidem kolem, což nechci a tak jsem zase sama, jenže to nesnáším. Zkrátka miluji společnost, ale nedokážu s ní být, jakmile jsem s více jak 3 lidma, cítím se špatně. A tak nevím co dělat, když mi není dobře samotné ani s lidmi. O víkendu bych mohla jet s pár přáteli na chatu, ale mám strach, nevím jak se rozhodnout, protože to bude dál, takže se nebudu moct při nejhorším sebrat a odjet autobusem domů. Strašně ráda bych jela, protože ty lidi jsou skvělý, ale strach, že to bude zase divné, trapné a tak, je asi větší. A právě proto, že jsou tak supr, nechci být zase ta, kdo jim zkazí celý den a nebo ho kazit sobě a říkat si, že by bylo lepší zůstat doma a jesli je to oravdu tak zlé. Vím, ani jsem tu moc nepoložila přímou otázku, ale tak nějak doufám, že mi dáte nějakou kouzelnou radu a najednou to bude lehčí.

Dobrý den, kouzelnou radu bohužel nemám, problémy, o kterých píšete se ale dají probrat s odborníkem a společně můžeme najít cestu, jak z toho ven, resp. jak to udělat, abych mohla být s lidmi, když s nimi být chci. Chápu Vaši obavu z neznámého, obavu z toho, že nebudete vědět co říct..Pokud by taková situace nastala, psycholog se doptává a celou dobu se snaží, abyste se cítila dobře. Věřím, že najdete odvahu na konzultaci jít a uvidíte, že platí staré moudro "sdílená starost=poloviční starost".
    Držím palce
    Lucie Herzigová