Francouzská tř. 2080/4, Plzeň 2-Slovany , Plzeň
Psychologické poradenství (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami
728 36.....

Dopravně-psychologické vyšetření • od 2 500 kč

Individuální psychoterapie • 700 Kč

Krizová intervence • 700 Kč +6 Více

Partnerská psychoterapie • 1 000 Kč

Psychologické konzultace • 700 Kč

Psychologické poradenství • 700 Kč

Vítejte na mém profilu. Můžete se na mě obrátit, hledáte-li psychologickou péči pro dítě, dospívajícího, dospělého, pár nebo celou rodinu. v naprosto ...

• trauma

Psychoterapie dětí a dospívajících

Rodinná psychoterapie

1 000 Kč

Psychologické poradenství

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologické poradenství individuální psychoterapie

Dobrý den, paní doktorka příjemná určitě se ještě objednám . Škoda že se nedá volit délka sezení. Hodina je málo. Přivítal by jsem volbu si objednat délku sezení sám dle potřeby klienta. Samozřejmě že ak si zvolí klient delší sezení tak si připlatí dle sazebníku.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologické poradenství Individuální psychoterapie

Příjemné prostředí a hlavně jsem měla pocit bezpečí a otevřeně jsem mohla mluvit o tom co mě trápí. Paní Herzigová reagovala a vlastně se mě snažila nasměrovat tak, abych si to podstatné uvědomila a našla si v podstatě i schůdné řešení. Doporučuji.

Paní doktorka byla velmi příjemná a usměvavá. Vím, že se nebudu bát jí cokoliv říct a probrat to. Můžu jen doporučit.

Řeším partnerské problemy+seberozbor vlastní osoby a našich hádek.Prvni schůzka byla pozitivní.Hodne jsem mluvil a hodně ze sebe dostal.Dostal jsem rady,n
ad kterými budu přemýšlet a chci pracovat na svém manželství dal,i když to bude možná složité.Tesim se na další schůzku s paní doktorkou.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologické poradenství psychologické testy

Příjemný a pozitivní přístup. Doktorka vás nenudí ani zbytečně nestresuje. Při případném problému rychle spolupracuje.

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Přeji dobrý den,
    už od puberty mám problém se svým vzhledem. Připadám si neatraktivní, ošklivý. Vždy jsem přehnaně řešil svůj vzhled. Přijde mi, že mám velký nos, ošklivou pleť, asymetrický obličej a mnoho dalších věcí, kterých si nejspíše všímám jenom já. Je to tak šest let, co jsem z toho začal mít docela těžké deprese, a tak jsem si myslel, že návštěva plastických chirurgií mi od depresí uleví, ale opak byl pravdou. K dnešnímu dni jsem za plastiky, obličejové výplně a lasery utratil něco málo přes 70 tis. korun a deprese se stále zhoršují. V posledních třech letech jsem se začal izolovat od společnosti, mých kamarádů, opustil jsem svojí bývalou přítelkyni a to jenom kvůli tomu, že už to nezvládám. Také jsem se přestal zajímat o věci, které mě bavily, teď už mě nebaví nic. Připadám si uvnitř prázdný, denně podrážděný a bez chuti žít dál.
    Dokázali by jste mi poradit, jaký typ léčby by mi pomohl? Jestli zvolit antidepresiva nebo jak dále postupovat?

Předem děkuji za odpovědi.

Dobrý den, píšete o nespokojenosti se sebou samým, která Vás vede do depresí a cítíte se uvnitř prázdný. Svůj stav můžete konzultovat s psychiatrem a ten rozhodne, zda jsou antidepresiva třeba. Psychickou nepohodu je možné zlepšit také individuální psychoterapií, kterou Vám může poskytnout i psycholog.
    Držím palce!
    Lucie Herzigová

Mgr. Lucie Herzigová

• Dobrý den, už po několikáté přemýšlím, že bych si zašla na konzultaci, ale vždy když se objednám, ze strachu, že přijdu a nebudu vědět jak začít, co říct nebo mi lékař prostě poví, že nemám vlastně žádný problém jsem to vždy zrušila. A tak jsem se chtěla zeptat, co mám dělat jinak, abych mezi lidi víc zapadla. Neřekla bych, že jsem úplně mimo, ale poslední dobou se mi často stávalo, že kamkoli jsem přišla, nebyla jsem prostě šťastná což ostatní pochopitelně vidí a tak jsem nechtěla nikam chodit, protože mi nebylo moc dobře. Jenže jsem člověk, co nesnáší být sám, moc pak přemýšlím o blbostech, minulosti, proč tohke je tak a tamto jinak, no tak jsem zase někam vyšla, jenže se to opakovalo, bylo to divný, cítila jsem se zvláštně, jakobych kazila náladu i lidem kolem, což nechci a tak jsem zase sama, jenže to nesnáším. Zkrátka miluji společnost, ale nedokážu s ní být, jakmile jsem s více jak 3 lidma, cítím se špatně. A tak nevím co dělat, když mi není dobře samotné ani s lidmi. O víkendu bych mohla jet s pár přáteli na chatu, ale mám strach, nevím jak se rozhodnout, protože to bude dál, takže se nebudu moct při nejhorším sebrat a odjet autobusem domů. Strašně ráda bych jela, protože ty lidi jsou skvělý, ale strach, že to bude zase divné, trapné a tak, je asi větší. A právě proto, že jsou tak supr, nechci být zase ta, kdo jim zkazí celý den a nebo ho kazit sobě a říkat si, že by bylo lepší zůstat doma a jesli je to oravdu tak zlé. Vím, ani jsem tu moc nepoložila přímou otázku, ale tak nějak doufám, že mi dáte nějakou kouzelnou radu a najednou to bude lehčí.

Dobrý den, kouzelnou radu bohužel nemám, problémy, o kterých píšete se ale dají probrat s odborníkem a společně můžeme najít cestu, jak z toho ven, resp. jak to udělat, abych mohla být s lidmi, když s nimi být chci. Chápu Vaši obavu z neznámého, obavu z toho, že nebudete vědět co říct..Pokud by taková situace nastala, psycholog se doptává a celou dobu se snaží, abyste se cítila dobře. Věřím, že najdete odvahu na konzultaci jít a uvidíte, že platí staré moudro "sdílená starost=poloviční starost".
    Držím palce
    Lucie Herzigová