Lucie Herzigová, psycholog Plzeň

335 návštěv profilu během 30 dní

Zprávy

Francouzská tř. 2080/4-Poliklinika Slovany, Plzeň 2-Slovany, Plzeň
Psychologické poradenství

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Psychologické poradenství • 800 Kč

Dopravně-psychologické vyšetření • od 2 500 kč

Krizová intervence • 800 Kč +5 Více

Vítejte na mém profilu. Můžete se na mě obrátit, hledáte-li psychologickou péči pro dítě, dospívajícího, dospělého, pár nebo celou rodinu. v naprosto ...

• Trauma
  • Deprese
  • Generalizované úzkostné poruchy

Ukončené školy

• Masarykova Univezrita v Brně - jednooborová psychologie
  • Západočeská Univerzita v Plzni - učitelství pro SŠ

Fotografie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

od 2 500 kč

1 000 Kč

od 1 000 kč

1 000 Kč

Psychologické poradenství

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologické poradenství psychologické poradenství

Paní psycholožka je sice milá a pozitivní, ale mé problémy vůbec nepochopila. Nepůsobila na mě, že by se snažila dojít k jádru věci. Za sebe nedoporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologické poradenství rodinná psychoterapie

Příjemná paní doktorka, zatím nemohu účinnost posoudit, ale tady zkusíme využít. V návštěvách budeme pokračovat. Dětem byli prostředí příjemné a docela brzo se rozpovídaly.

pani psycholozku sme si vybrali na zaklade recenzi a tie boli pravdive, s detmi pracuje skvelo a synovi pomohla uz prva terapia s problemom,s kt.sme sa trapili roky. Teraz som na rade s terapiou ja ako dospela a verim,ze pozitivne vysledky sa tiez dostavia coskoro;) vrelo doporucujeme,ja i syn.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologické poradenství dopravně-psychologické vyšetření

Velmi přátelský a profesionální přístup,jsem velmi spokojen a určitě rád doporučím.Scela jistě využiji sluzeb

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologické poradenství partnerská psychoterapie

Jsme s manželem spokojený z první návštěvy. Těšíme se na další. Paní psycholožka moc milá. Příjemné prostředí.

Jsme s manželem velmi spokojeni. Paní Lucie je milá a pozorná. Je schopna vytvořit uvolněnou atmosféru.
Upřímně doporučujeme

Velmi vřelý přistup. Stanovená doporučení měla vždy pozitivní výsledek. Velice příjemné prostředí ordinace.

Paní mgr.Herzigova pozorně poslouchala celý můj příběh a problém,který mě trápí.Pak mi zajímavým způsobem vyprávěla pár životních situací a jak na ne lide reaguji a tím mě přivedla k tomu,že se na svoje jednání a chování dívám jinak..Ulevilo se mi,děkuji ji a všem doporučuji.

Skvělá paní psycholožka, moc dceři pomáhá, oceňujeme přátelský, pozitivní přístup i věcná doporučení :) děkujeme mnohokrát za veškerou péči :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologické poradenství

Paní psycholožka byla moc milá, příjemná byla i atmosféra a prostředí. Ze začátku mě vedla a ptala se, potom poslouchala všechno co jsem jí řekla, naslouchala všemu a celému mému příběhu. Cítila jsě se dobře a rozhodně bych chtěla u paní psycholožky pokračovat, jen nevím jak to dokážu vymyslet dohromady s ordinačními hodiny a školou.

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Přeji dobrý den,
    už od puberty mám problém se svým vzhledem. Připadám si neatraktivní, ošklivý. Vždy jsem přehnaně řešil svůj vzhled. Přijde mi, že mám velký nos, ošklivou pleť, asymetrický obličej a mnoho dalších věcí, kterých si nejspíše všímám jenom já. Je to tak šest let, co jsem z toho začal mít docela těžké deprese, a tak jsem si myslel, že návštěva plastických chirurgií mi od depresí uleví, ale opak byl pravdou. K dnešnímu dni jsem za plastiky, obličejové výplně a lasery utratil něco málo přes 70 tis. korun a deprese se stále zhoršují. V posledních třech letech jsem se začal izolovat od společnosti, mých kamarádů, opustil jsem svojí bývalou přítelkyni a to jenom kvůli tomu, že už to nezvládám. Také jsem se přestal zajímat o věci, které mě bavily, teď už mě nebaví nic. Připadám si uvnitř prázdný, denně podrážděný a bez chuti žít dál.
    Dokázali by jste mi poradit, jaký typ léčby by mi pomohl? Jestli zvolit antidepresiva nebo jak dále postupovat?

Předem děkuji za odpovědi.

Dobrý den, píšete o nespokojenosti se sebou samým, která Vás vede do depresí a cítíte se uvnitř prázdný. Svůj stav můžete konzultovat s psychiatrem a ten rozhodne, zda jsou antidepresiva třeba. Psychickou nepohodu je možné zlepšit také individuální psychoterapií, kterou Vám může poskytnout i psycholog.
    Držím palce!
    Lucie Herzigová

Mgr. Lucie Herzigová

• Dobrý den, už po několikáté přemýšlím, že bych si zašla na konzultaci, ale vždy když se objednám, ze strachu, že přijdu a nebudu vědět jak začít, co říct nebo mi lékař prostě poví, že nemám vlastně žádný problém jsem to vždy zrušila. A tak jsem se chtěla zeptat, co mám dělat jinak, abych mezi lidi víc zapadla. Neřekla bych, že jsem úplně mimo, ale poslední dobou se mi často stávalo, že kamkoli jsem přišla, nebyla jsem prostě šťastná což ostatní pochopitelně vidí a tak jsem nechtěla nikam chodit, protože mi nebylo moc dobře. Jenže jsem člověk, co nesnáší být sám, moc pak přemýšlím o blbostech, minulosti, proč tohke je tak a tamto jinak, no tak jsem zase někam vyšla, jenže se to opakovalo, bylo to divný, cítila jsem se zvláštně, jakobych kazila náladu i lidem kolem, což nechci a tak jsem zase sama, jenže to nesnáším. Zkrátka miluji společnost, ale nedokážu s ní být, jakmile jsem s více jak 3 lidma, cítím se špatně. A tak nevím co dělat, když mi není dobře samotné ani s lidmi. O víkendu bych mohla jet s pár přáteli na chatu, ale mám strach, nevím jak se rozhodnout, protože to bude dál, takže se nebudu moct při nejhorším sebrat a odjet autobusem domů. Strašně ráda bych jela, protože ty lidi jsou skvělý, ale strach, že to bude zase divné, trapné a tak, je asi větší. A právě proto, že jsou tak supr, nechci být zase ta, kdo jim zkazí celý den a nebo ho kazit sobě a říkat si, že by bylo lepší zůstat doma a jesli je to oravdu tak zlé. Vím, ani jsem tu moc nepoložila přímou otázku, ale tak nějak doufám, že mi dáte nějakou kouzelnou radu a najednou to bude lehčí.

Dobrý den, kouzelnou radu bohužel nemám, problémy, o kterých píšete se ale dají probrat s odborníkem a společně můžeme najít cestu, jak z toho ven, resp. jak to udělat, abych mohla být s lidmi, když s nimi být chci. Chápu Vaši obavu z neznámého, obavu z toho, že nebudete vědět co říct..Pokud by taková situace nastala, psycholog se doptává a celou dobu se snaží, abyste se cítila dobře. Věřím, že najdete odvahu na konzultaci jít a uvidíte, že platí staré moudro "sdílená starost=poloviční starost".
    Držím palce
    Lucie Herzigová