Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Na Trávníku 1232, Rychnov nad Kněžnou
Chirurgie

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Názor přidán dne 31.12.14 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Lékař byl velmi ochotný, slušný a příjemný. Zákrok na ruce, který prováděl mé mamince by byl velmi bolestivý - ale provedl jej šetrně v místním umrtvení, tak aby opravdu trpěla co nejméně. Děkuji. Klára Dušková

Púvodní hodnocení bylo psáno nejen podle zkušenosti pacientů, ale podle nadřízeného na chirurgii v Rychnově n/K.
Když nemohu napsat svůj názor, kde nikoho neurážím, tak mě dejte pokoj vážený moderátore! Nebo už to je jak za minulého režimu, kdo nejde s námi, jde proti nám. Tonda. )))o

Milý a příjemný přístup, minimální bolest, rychlé. Měla jsem zákrok v obličeji a jizva není prakticky vůbec viditelná, takže absolutní spokojenost.

Názor přidán dne 28.10.11 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Spokojenost s péčí i postupem v ordinaci, problém je s objednáním, doporučuji provést na telefonním mobilním čísle 606 244 836. Pacient

MILÝ A PŘÍJEMNÝ LÉKAŘ.ODBORNÍK,KTERÝ NÉMÁ V OKRESE KONKURENCI. A MÁ MĚ RÁD!!!!!!!!!!!

Milý a příjemný lékař - zákrok byl rychlý a bezbolestný

Názor přidán dne 07.11.09 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Nejlepší lékař,milý,příjemný a odborník. Vřele doporučuji.