Lubomír Voltr, gynekolog Jičín

MUDr. Lubomír Voltr

Gynekolog

17 názorů

Uložit


Adresa

Lidické náměstí 557, Jičín
Sam. ordinace PL - gynekologa GYNTRIO

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
17 názorů

A
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa GYNTRIO péče o těhotné

Velice profesionální lékař. Odborník, který mi vždy vše vysvětlil a objasnil. Docházela jsem k němu do ordinace i v těhotenství a byla jsem opravdu maximálně spokojená s jeho přístupem a péčí.


Z
Ověřeny pacient

Příjemný a zkušený lékař. Velmi vstřícný, když něco potřebuji vědět, ochotně vysvětlí. Při porodu pečlivý, nemám nejmenší pochyby o jeho odbornosti.


Ověřeny pacient

Pomaha mi,vse vysvětlí a věřím.mu..jsem moc ráda,že k němu přejdu.A nebudu u dr,ktery mi nic nevysvetli zato pan primar ano.


P
Ověřeny pacient

...Nechápu, jak tento člověk může nadále dělat primáře. Jeho přístup k ženám je hrozný. Poprvé, když jsem se s ním setkala (vyšetření), zavinil mi předčasný porod a podruhé při vyšetření (po špatném výsledku cytologie) mi řekl, že dvě děti mi stačí, že by byl pro radikální řešení - tzn. ve 29 letech konec možnosti mateřství....


P
Ověřeny pacient

Tohoto "pana doktora" jsem měla bohužel tu čest potkat v Jičínské porodnici. Arogantní k pacientkám i k personálu a jakmile si z něj nesednete na zadek velice nepříjemný,nic nevysvětlí a o odborných zkušenostech bych taky pochybovala. U císařského řezu nevyčkal uplného uspání a řezal,víc to tu fakt rozpitvávat nebudu. Nikdy bych si ho nezvolila jako ošetřujícího lékaře,v porodnici bohužel nemáte možnost se mu vyhnout.


D
Ověřeny pacient

Dr. Voltr je velmi schopny lékař, ma lidsky pristup, otevřené jednání, odpoví na všechny dotazy, svou práci děla perfektně a nemaze se s tím. Při porodu byl excelentní, těžko bych hledala lepšího gynekologa. Pokud se někomu zda, ze s nim mluvi shora, nebo ze je arogantní, mely byste se zamyslet nad vlastním přístupem. Kdyz sedím v cekarne, odcházejí z jeho ordinace převážně usměvavé obličeje.... kazdeho veku!


S
Ověřeny pacient

Pan primar je vynikajici. Profesionalni pristup, vse vysvetli, poradi. Co potrebujete s vami probere. Jednání na nejvyssi urovni. Obzvlaste v tehotenstvi jsem byla spokojena. Pri porodu byl hodny, ohleduplny, zajimal se podrobne jak se zotavuji po komplikacich. Doporucuji!


Y
Ověřeny pacient

Pan doktor je velmi arogantní a necitelný. Určitě ho nedoporučuji matkám prvorodičkám, bohužel se od něj nic nedozvíte, i když si o to řeknete a to je velmi smutné. Jsem ráda, že mě nerodil, protože porod neprobíhal jak měl a kdyby u toho byl on, tak nevím, jak by to dopadlo :-(.


je to chytrý člověk s lidským a profesionálním přístupem


Gynekolog s profesionalnim pristupem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


  • Dobrý den, jsem 3 týdny po konizaci čípku, výsledky histologie byly CIN III, těžké přednádorové změny, HPV 18 pozitivní. Odebráno vše až do zdravé tkáně. Přesto můj lékař doporučuje vzhledem k věku (44) preventivní odstranění i dělohy, jelikož prý se vir určitě nachází i tam. Myslela jsem, že konizací se problém vyřeší. Nepostačilo by jen sledovat? Nemohl by se vir pak objevit někde jinde, kde to pak půjde špatně odhalit včas? Případně v jakém časovém intervalu by bylo sledování nejvhodnější, aby se nic nezanedbalo? Nechala jsem se po konizaci i naočkovat vakcínou Gardasil.Nejde nějakou metodou zjistit, zda v děloze ten HPV vir opravdu je? Děkuji za odpověď.

    80-90 % žen po provedené konizaci s HR HPV pozitivitou je při další testaci HR HPV negativní.
    Standardně by měla být další cytologie za 3 a dále á 6 měsíců po konizaci. Za 1-2 roky je vhodné provést LBC a HR HPV test. Při negativních výsledcích můžete být pak zařazena do normálního režimu preventivních gyn. prohlídek. Operace v tuto chvíli není z důvodů provedené sanativní konizace s histologií CIN III nutná.

    MUDr. Lubomír Voltr

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti