Zobrazit ostatní profily urologů v okolí
Odborný lékař urolog
Jasanova 3192, Česká Lípa

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s. Jiný

Pan doktor je naozaj prijemny clovek, k detskym pacientom pristupuje neskutocne citlivo, trpezlivo a velmi milo, moje dieta ani nezaplakalo hoci vysetrenie nebolo uplne prijemne. Diagnozu nam vysvetlil, detailne nam popisal a ukazal ako postupovat dalej v liecbe.

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s. Jiný

Za sebe musím říct, že s panem doktorem mám velmi dobré zkušenosti. Moc mi pomohl poté, co mi uroložka v místě bydliště řekla, že mi nic není a problém mám od střev. Trápila jsem se měsíc po ambulancích, než jsem navštívila pana doktora, udělal mi vyšetření, nasadil léky a bolest byla do dvou dnů pryč. Jinam už nejdu. Velké plus je, že je pan doktor naslouchavý a má lidský přístup. Díky za něj..

Umístění: Odborný lékař urolog Bolavá ledvina v těhotenství

Po první návštěvě velice příjemný pocit z pána doktora je příjemný, naslochaví a řekne věci jak se mají žádné pohádky. Děkuji jsem ráda že jsem k Vám šla .

Chodím k dr.Skalkovi několik let a jsem s péčí a jeho přístupem spokojen, nemohu si stěžovat.Mohu doporučit.Lékař mě vždy pečlivě vyšetří a udělá to, co je třeba pro danou věc dělat, také poradí.

Pan doktor Skalka je nejen podle mého názoru, ale i kolegů a přátel specialista a odborník s opravdu lidským přístupem, ke kterému člověk tak nějak automaticky, díky jeho vřelé a naslouchající povaze ( i přes jeho obrovskou vytíženost ), pojme velkou důvěru, již po první návštěvě .. Léčím se u něj zatím jen krátkodobě, ale opravdu věřím, že mi s problémem, který mě v současné době trápí a tak nějak se zatím bohužel nelepší nakonec pomůže a všechno bude dobré .. Palec nahoru i pro příjemnou a milou sestřičku pí. Fabiánovou ..

Pan doktor Skalka je pro mě skvělím odborníkem. A věřte, že vím o čem mluvím. On mě vlastně sebral hrobníkovi z lopaty. Několik let jsem se potýkal se zhoubným tumorem nočového měchýře.Ale doktor Skalka mi řek, hlavu vzhůru, budem bojovat. Věřte, nevěřte, doslova mi zachránil život. Nyní jsem už náký čas bez problému, kterého mě dokázal zbavit. Tomu to skvělímu lékaři vděčím za mnohé. Děkuji mu na sto tisíckrát.

Tohoto lékaře mohu jen doporučit. Jeho přístup k pacientovi je laskavý a vstřícný, můžete se mu svěřit se svými problémy a pomůže. Asi 11 let jsem se léčil jinde, přistěhovali jsme se, celou tu dobu jsem měl tušení, že něco není dobře, nebylo. Bohužel díky "péči" předchozího lékaře, jen prášky a snaha donutit mě na biopsii místo přesné prvotní diagnózy jsem musel podstoupit operaci, provedena byla perfektně. Jsem spokojen a mohu doporučit. Dříve než se rozhodne pro způsob léčby řádně si pacienta prohlédne a snaží se hledat nejšetrnější způsob léčby. Kdybych ho znal dříve nemusel jsem na operaci.

Myslím si , že i lékař je jen člověk, ale záleží jaký přístup si k lékaři zvolíme. Dr. Skalka je lékař otevřený, a vždy ochotný se s vámi bavit o vašich problémech a to je ne všude a vždy. Bu´dme na sebe milí a aroganci nechme doma a uvidíte, že s úsměvem a láskou jde vše lépe. Nelze z naší strany nijaké výtky vůči lékaři, ani jeho personálu a vím, že nejsme sami, proto dobře, že ho máme. Lotík

dobrý den,pan doktor Skalka je výborný lékař, můj manžel k němu chodí a je s ním velice spokojen, když měl nějaký problém vždy ho vyléčil, já můžu za manžela hodně poděkovat že je dnes zdráv

Dobrý den, rozhodně jsem si pečlivě přečetla všechny názory, tedy i negativní.
Reagovala jsem pouze na základě vlastních zkušeností.
Mrzí mě, že máte jiné.
Pozorný rodič nebo pacient může vždy lékaře změnit. Nebude tedy nutné sypat si na hlavu cokoli
natož pak popel. Nemyslíte?!