Kardiologická ambulance
Sušilova 1, Opava

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Umístění: Kardiologická ambulance Jiný

Vynikající lékař na svém místě . Vše mi vysvětlil a uklidnil mne. Opravdu velmi lidský lékař. Odborník na svém místě!

Nejlepší lékař,kterého jsem za svůj život poznala.Skvělý přístup k pacientovi,staral se i o mého manžela,kterému srdíčko bohužel nevydrželo.Navštěvuji jej pravidelně,a jsem mu vděčná za vše,co udělal pro mého manžela,a ted´dělá i pro mne.Veliký dík,M.P.

Skvělý lékař a člověk. Znám jej osobně na pracovní i pacientské úrovni. Kéž by bylo více takových lékařů.

patří mezi lékaře kardiology, kteří jsou nejlepší jak odborníci tak lidé na svém místě, pacient je na prvním místě a jeho informovanost patří k léčebným postupům

VAŽÉNÝ PANE DOKTORE DĚKUJI ZA VAŠI LASKAVOST A PÉČI, KTEROU MI JIŽ LÉTA VĚNUJETE
PACIENT BADA OPAVA

Moc a moc Vám hrozně děkuji,bylo mi moc zle,zatím oproti jiným situacím nejhůř!na doraz mi vaše sestra řekla , že sjem přišla, protože se mi nechce do práce.

S panem doktorem jsem byla také velmi spokojená. Pro jistotu vyzkoušel všechny možnosti a přístroje, které jsou k dispozici, aby mi pomohl.

Pan doktor byl chápavý, hodný a se vším mi poradil a odpověděl na mé otázky. Udělal si čas a vyslechl mě. Nabídl mi všechny možné přístroje a metody na můj problém. Byla jsem s jeho práci velmi spokojená. DOPORUČUJI!

Velmi dobrý Lékař...