Milana Fialy 4 / 246, Ostrava- Dubina, Ostrava

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je ochotný a vždy pomohl jak našemu psovi, tak i králíkovi. Ceny jsou podle mě přijatelné a doporučuji návštěvu u něj.

Umístění: Ordinace je toho vice kocka i pes

nadherny doktor velky sympatak a super chlap... jak ma kocka nebo pes problem do 48 hodin je vse ok presne vic co komu je a jak to resit miluje kocky i psy ma je fakt od pohledu rad a je to spicka vseho oboru v oblasti zviratek

Umístění: Ordinace Králík, pes

Výborný veterinář, zodpovědný, vše důkladně vysvětlí, příjemný jak ke zvířatům,tak k lidem. Prostě člověk na svém místě. Ceny přijatelné.

Umístění: Ordinace Psi, kočky, potkan

Výborný a moc příjemný veterinář, který mi zachránil nejedno zvíře. Ceny zcela standartní a kvalita péče nadmíru dokonalá. Operoval mi i potkana (na to si nikdo v okolí netroufl) s nádorem a do hodiny mi ho vrátil kompletně vzbuzeného a fit. O kastraci u psu a koček ani nemluvím - perfektní. Je to PAN veterinář!

Pana doktora mám velmi ráda. Vždy mi pomůže, kdykoliv mu můžu zavolat a je ochotný, vše mi vysvětlit. K mým králíčkům se vždy choval v úctě a dokonce má první králíčice neměla ráda očkování, věčně na mně skákala a panu doktorovi to nevadilo a měl na ní trpělivost. Je vidět že zvířátka má rád, protože se k nim chová jako ke ,,zvířátkům,, a ne k ,,věci,, ... To druhé chování jsem zažila u paní doktorky v Ostravě Výškovicích...

Pana doktora vůbec nedoporučuji! Hlavně , když vlastníte exotické ptactvo. Mé korelce ustřihl špatně přerostlý zobáček, následně ji upadl i ten spodní. U jiného veterináře se tohle už naštěstí nestalo. U zákroku vůbec s ní neuměl zacházet. Takže určitě nedoporučuji.

Veterinární ambulanci navštěvuji od roku 2009. Podle mého názoru a osobních zkušeností mohu otevřeně říci, že pan veterinář je opravdu člověk na svém místě. Je to erudovaný odborník s dlouholetou praxí, praktický, příjemný k lidem i zvířatům. Pro mě je rozhodující spokojené a zdravé zvíře a proto zde již tolik let chodím. Pana doktora mohu určitě doporučit, máme s ním jen ty nejlepší zkušenosti.

Pan MVDr. Lubomír Košťál je vynikající veterinář, jak po odborné stránce, tak i svým lidským a chápavým přístupem. Je ochotný, milý, s velmi příjemným vystupováním a vztahem ke zvířátkům. Vždy stanoví správnou diagnozu a postup léčby. Rovněž je s ním možná konzultace po telefonu, kdy velmi rád a ochotně poradí. Chodíme k němu již několik let a rozhodně bychom neměnili. Náš pes je z pana doktora přímo nadšený, do ordinace se vždy těší, protože ví, že kromě pomoci se od pana doktora dočká pochvaly a pohlazení. Za nás má pan doktor nejméně 10 hvězdiček a tímto mu také děkujeme za citlivý a odborný přístup při veterinární péči a léčbě u Armaniho. Ličkovi.

Taky sem si myslela ze začátku že je dobrý ale přehodnotila sem to jsou o hodně lepší veterináři než pán Koštál našla sem o hodně levnější a lepší veterináře než je on a sem ráda že už tam nechodím...

No pro mě drahý Za bolest v krku své feny jsem zaplatila 300 vstup a 750 za antibiotika a 350 za kontrolu to už jsem nechtěla ani vědět za kolik stříhá drápy !