Trávnická 2, Prostějov
Odborný lékař neurologie

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Vynikající lékař, empatický, vše vysvětlí jasným a srozumutelným způsobem, odborník na svém místě, maximální snaha pomoci. Vřele doporučuji. Josef Přecechtěl Klenovice na Hané

X

Nedoporučuji!!!Pan doktor jestli je to pan doktor dělá jen poradenstvi vůbec mě neprohlédl zeptal se proč jsem přišla a co od něj očekávám.Pak mi poradil ať si koupím termoprádlo,balony různých velikostí hlavně nejím žádné léky a míň pracuji.Bolí mě pravá ruka,která mě živí 3krát se zeptal jestli mě brní já 3krát že ne a do zprávy napsal brnění pravého karpálu.Celé to trvalo sotva 10 min.měla jsem se objednat za 6týdnů a když bolest ustoupí ani chodit nemusímZaplatila jsem 30Kč a šla jsem.Takže žádná pomoc žádné vyšetření,pomož si sama,vlastně bych asi měla najít nějakého sponzora a nedělat.Jsem OSVČ platím skoro 2000 každý měsíc zdravotní poj.k doktorům chodím minimálně a vybrala jsem opravdu odborníka!!!

Byla jsem u něj před nedávnem poprvé a byla velice nemile překvapena. Pan doktor byl odměřený, nepříjemný, používal urážlivé výrazy. Mé názory a připomínky odsuzoval, nedokázal mluvit k věci a odpovědět na jasně položené otázky. Neptal se ani na celkový zdravotní stav, ani na předchozí vyšetření u specialistů na tentýž obor, které jsem navštívila dříve. Neustále opakoval, že síla je v alternativní medicíně. Silně nedoporučuji.

Pan doktor je mílej hodnej chlap,byla jsem u něj poprvé a je dobrej dělá sou práci dobře.Eva Riedlová

O

Pan doktor je alespoň ke mně vstřícný a zatím mi vždy pomohl. Cením si ns něm,že pacientovi necpe hned chemii,pokud to není absolutně nutné,a pomůže i radou,jenže pravdu o nadváze leckdo nechce slyšet.Ošťádalová

Pan doktor začíná být dost odměřený,což mě vedlo k rozhodnutí změnit lékaře a nelituji.Při mé poslední návštěvě mi nepomohl,spíše naopak

Odměřený, ale ví jak pomoci. Sestra v tom má někdy zmatek.

velmi si ho važim pokažde my dost pomohl mohu jen doporučit

Odpovědný trochu odměřený ale odborník jak má být pomohl, nemám připominek.

Příjemně mě překvapil, myslím, že je fakt dobrý, doporučuji...