Odborný lékař neurologie
Trávnická 2, Prostějov

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Odborný lékař neurologie Jiný

Děkuji panu doktorovi za lidský a ohleduplný přístup k řešení mého problému.
Pomohl mi když jsem pomoc opravdu potřeboval. Mohu jen doporučit.

Vynikající lékař, empatický, vše vysvětlí jasným a srozumutelným způsobem, odborník na svém místě, maximální snaha pomoci. Vřele doporučuji. Josef Přecechtěl Klenovice na Hané

X

Nedoporučuji!!!Pan doktor jestli je to pan doktor dělá jen poradenstvi vůbec mě neprohlédl zeptal se proč jsem přišla a co od něj očekávám.Pak mi poradil ať si koupím termoprádlo,balony různých velikostí hlavně nejím žádné léky a míň pracuji.Bolí mě pravá ruka,která mě živí 3krát se zeptal jestli mě brní já 3krát že ne a do zprávy napsal brnění pravého karpálu.Celé to trvalo sotva 10 min.měla jsem se objednat za 6týdnů a když bolest ustoupí ani chodit nemusímZaplatila jsem 30Kč a šla jsem.Takže žádná pomoc žádné vyšetření,pomož si sama,vlastně bych asi měla najít nějakého sponzora a nedělat.Jsem OSVČ platím skoro 2000 každý měsíc zdravotní poj.k doktorům chodím minimálně a vybrala jsem opravdu odborníka!!!

Byla jsem u něj před nedávnem poprvé a byla velice nemile překvapena. Pan doktor byl odměřený, nepříjemný, používal urážlivé výrazy. Mé názory a připomínky odsuzoval, nedokázal mluvit k věci a odpovědět na jasně položené otázky. Neptal se ani na celkový zdravotní stav, ani na předchozí vyšetření u specialistů na tentýž obor, které jsem navštívila dříve. Neustále opakoval, že síla je v alternativní medicíně. Silně nedoporučuji.

Pan doktor je mílej hodnej chlap,byla jsem u něj poprvé a je dobrej dělá sou práci dobře.Eva Riedlová

Pan doktor je alespoň ke mně vstřícný a zatím mi vždy pomohl. Cením si ns něm,že pacientovi necpe hned chemii,pokud to není absolutně nutné,a pomůže i radou,jenže pravdu o nadváze leckdo nechce slyšet.Ošťádalová

Pan doktor začíná být dost odměřený,což mě vedlo k rozhodnutí změnit lékaře a nelituji.Při mé poslední návštěvě mi nepomohl,spíše naopak

Odměřený, ale ví jak pomoci. Sestra v tom má někdy zmatek.

velmi si ho važim pokažde my dost pomohl mohu jen doporučit

Odpovědný trochu odměřený ale odborník jak má být pomohl, nemám připominek.