Ambulance pro nemoci kožní a pohlavní
Kosmonautů 2970, Louny

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Ambulance pro nemoci kožní a pohlavní Jiný

Tatínek - bude mu 90 let - doktorka arogantní, nepříjemná, nevzala ho. Ale prý je to jak se chová, o ní známé. Takže tuto doktorku nikdy více.

Umístění: Ambulance pro nemoci kožní a pohlavní Jiný

Jsem naprosto spokojený. Vše vysvětlí, poradí, přístup naprosto v pořádku. Kožní problémy mi úspěšně léčí.

Umístění: Ambulance pro nemoci kožní a pohlavní

Chodila sem k paní doktorce kvůli potížím s akné a vyrážkou na rukou .. měla sem hromadu léků a nic mi nezabíralo jak na obličej tak na ruce paní doktorka byla nepříjemná až arogantní nakonec mě dorazilo to že mi bylo oznámeno že na to moje akné mám asi špatný polštář .. už k ní nechodím a sem ráda jinak by se můj exem na rukou asi nikdy nevyléčil

Paní doktorka je velice arogantní a neochotná. Když opomenu postup jejího léčení, zarazilo mě, že chtěla zaplatit i papírek na který mi neochotně dala razítko kvůli omluvě ve škole. Opravdu nedoporučuji.

S paní doktorkou mám zkušenosti dobré i horší. Chodím k ní už rok s různými problémy, když jsem měla alergickou reakci na sluníčko, tak mi pomohla. Horší je to s problémy na mém nose. Zatím se jí nepodařilo zřejmě stanovit správnou diagnózu nebo léčbu. Předepsané léky zaberou, ale jakmile je přestanu používat, problém se vrací a opravdu to není příjemné chodit s červeným nosem. Čekají mne výtěry, tak snad laboratoř pomůže s diagnózou. S jednáním paní doktorky, když už se k ní dostanu, mám jen dobré zkušenosti, vše vysvětlí. Že nedodržují pracovní dobu, tak tu zkušenost už také mám. Klidně neordinuje odpoledne, i když by měla. Inu soukromá ordinace a s tím asi nic nenaděláme.

Od neděle jsem měla vyrážku po sobotním výletě na slunci (nejspíš alergická reakce). Člověk čeká do úterý, protože v pondělí paní doktorka neordinuje a když tam ve dvě hodiny přijde, tak mu sestra řekne, že už jdou s paní doktorkou domů a prostě mi nenapíšou ani recept (i když by měli mít do půl páté), a ať přijdu zase v úterý. Jsem atopik, celé tělo mám osypané, červené a svědí to jak čert, bůh ví co mi to na těle vyrašilo a ony mě takhle vykopnou?!!!!!! To je teda profesionalita!!!! A ještě se mě zeptá: "A proč jdete až teď?" Že by proto, že normální lidé musí normálně pracovat!! A ne si házet volňásky každý slunečný den!

Také tuto paní doktorku nemohu doporučit.Léčila mého malého syna 14dní kortikoidy,stav se stále zhoršoval-až jsme skončili urgentně v Motole.Zde paní doktorka diagnostikovala ihned správně (během pár dní byl syn v pořádku) a ještě se mi omluvila,jelikož mi do telefonu řekla,že když byl syn již vyšetřen u dermatoložky v Lounech,musela by diagnozu na kterou jsem měla podezření a která se nakonec potvrdila,poznat....

Nepříjemná, arogantní, pacienti ji očividně obtěžují. Ještě že to není jediná kožní lékařka v Lounech.

W

Pamatuju se, když sem k ní chodívala s rozsáhlým a těžkým akné. Ona byla ta co mi zjistila sluneční dermatitidu a poslala mě poprvé na alergologii, kde mi zjistili mnoho alergií. Ale na druhou stránku mě u ní zaráželo to, že mi vždcky předepisovala kortikoidy, při nichž se mi snížila velmi imunita těla a projevilo se mi to i dost na zubech:( a byla na mě hnusná. V čekárně sme čekaly třeba 2hodiny jenom aby si mohla vypít kafe,,:( Musím tam ale jít v úterý znova, tak budu doufat že nebude mít jeden ze svých zapšklých dnů.:)

Paní doktorku tato práce zřejmě nebaví, je nepříjemná, arogantní. Přišel jsem na čas objednání, paní doktorka přišla pravděpodobně z nějakého výkonu pozdě, což se stát jistě může. Vzala ještě maminku, která přišla rovněž pozdě, přede mnou (dala jí patřičně najevo svou diplomem získanou autoritu). Pak vzala mě, ale s tím, že němá čas, mě objednala na další návštěvu za další týden (při akutním stavu). Již jen úsměvné je, že jsem za toto ještě zaplatil regulační poplatek 30,-Kč. K paní Doktorce již znovu jít nehodlám.