Libuše Ratajová, neurolog Mladá Boleslav

MUDr. Libuše Ratajová

Neurolog

Krajířova 137/2, Mladá Boleslav
Neurologická ambulance

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologická ambulance Pravidelná kontrola

Skvělá a pečlivá paní doktorka. Vždycky pomůže. Nic nezanedbá, neodbyde pacienta. Spolu se sestrou Bohůnkovou tvoří skvělý tým

Umístění: Neurologická ambulance

Paní doktorku znám chvíli. Dokacházím k ní asi rok. Po vysvětlení situace mě přijala bez problému a věnovala mi maximum svého času. Vždy pozorně vyslechne a hledá řešení. Má zájem o své paciety což je velké plus. Hrozně moc jí jsem vděčná a doufám že ještě dlouho bude ordinovat. Se setřičkou jsem nikdy problém neměla ikdyž po telefonu nezní moc příjemně ve skutečnosti je to hodna paní.

Umístění: Neurologická ambulance Problém s prsty.

Dobrý den. Můj názor na paní doktorku je pět hvězdiček. Dala bych i sto. Po jedné návštěvě ruku můžu zavřít a druhou o padesát 50%. Jako jediná z lékařů přišla paní doktorka zřejmě na to, že to je cévní problém. Prášky mi hned zabraly a bolest mizí. A sestřička kytička také super! Doporučuji. Svobodová

Dnes jsem poprvé navštívila neurologickou ambulanci paní doktorky Ratajové a musím napsat, že s lepším přístupem jsem se ještě nikdy u jiného odborníka neshledala. Neuvěřitelnou ochotou, laskavostí, precizností a odborností mě velmi mile překvapila. Velmi ráda doporučuji! Bělohlávková

Výborná doktorka, lidská, chápavá,se zájmem pomoci.Něco takového se jen tak nevidí. Také sestřička je příjemná. Po mém předchozím neurologovi (s přístupem, co zas otravuji ) je toto balzám na nervy.

Paní doktorka je nejlepší...mám jí moc ráda ...hodná,usměvavá ,vyslechne ,poradí vždy se snaží pomoci od bolesti.

Paní doktorka je nejen velmi dobrou neuroložkou,ale i člověkem.Jsem s ní velice spokojen a i její sestřička, paní Bohůnková je velice ochotná,šikovná a milá.

Paní Ratajová je možná dobrá lékařka jak jsem se ostatně dozvěděl od svých známých, ale zdravotní sestra
v její ordinaci je neuvěřitelná.....Hodlal jsem se k paní doktorce telefonicky objednat,ale těžce jsem narazil
na aroganci sestry. Něco takového jsem nezažil ani za dob hluboké totality ve státním zdravotnictví. Měl jsem
prostě smůlu.Katastrofa. Budu tuto zprávu rozhodně předávat dále. Třeba si paní doktorka rozmyslí takovouto svoloč zaměstnávat

Michal Buša

Paní doktorku znám velmi dlouho. Je skvělá. Vyslechne, řádně vyšetří, poradí a vždy pomůže. Nemohu o ní říci jediného špatného slova. Velice si jí vážím. Kéž by takových lékařů bylo více.

Č

Mám matku po leukémii. Nehýbe rukou od skříplého nervu. Lékařka, která sleduje její stav po chemoterapii zhodnotila situaci jako akutní. Mamka ruku téměř necítí a nic v ní neudrží. Paní doktorka bohužel nové pacienty nepřijímá a boleslavská nemocnice nás vezme až za měsíc. Tak se budeme modlit...