MUDr.

Libuše Lavičková

Kontaktní informace

• M

Skvělá lékařka,bezvadný přístup jak k rodiřům, tak k dětem, vždy ví, co dělá.Takto by měli vypadat lékaři v ČR.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

č. p. 392, Hazlov
    Jedna z nejlepších dětských lékařek, které znám. Více

Slovenská 129, Hranice
    Velmi erudovaná,vstřícná a pečlivá lékařka.Jsme maximálně spokojeni Více

Jana Tomčalová
    Jana Tomčalová
    Česká 273, Skalná
    Paní doktorka je fakt perfektní. Milá, příjemná, velice nám pomohla. Děkujeme Více

Dagmar Tůmová
    Dagmar Tůmová
    Pediatr, Internista
    Americká 29, Františkovy Lázně
    Skvělá paní doktorka, jen se obávám dne, kdy k ní už nebudu moci docházet a budu si muset najít praktického lékaře.… Více

Františkovy Lázně

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• M

• K

Pani doktorka Lavickova je jedna vubec z nejlepsich detskych lekaru,ktere jsem za svuj zivot mohla potkat..muj syn se neboji chodit k lekari jen diky jejimu uprimnemu chovaní,kamaradskym gestum,a velkemu srdci a oddanosti k praci.Pani Lavickovou mame proste radi:)))

• je nejlepsi

• Velmi dukladna a spolehliva.

J Hejcman a rodina

• Jako dítě jsem k ní chodila a vždy byla ke mě moc a moc hodná. Takovýhle dokterce se dítě chodit nebojí a s takovýhle doktorky by si měli někteří doktoři vzít přklad. A to myslím doslova!!!!!!!!

• Vždy klidná a ochotná paní doktorka, vždy vyjde vstříc i časově rodičům i dítěti. Děti se nebojí chodit k takové paní doktorce. Jsme spokojeni s její péčí.

• A

Skvělá paní doktorka, k dětem moc milá rodičum vždy vyjde vstříc.Jsem maximálně spokojená

• H

Opravdu nejlepsi detska doktorka,s detma to umi a vse pekne vysvetli,poradi pomuze,no proste super.Jen a jen kni.Doporucuji.

• S

Já sama jako dítě chodila k paní doktorce a teď k ní chodím s dětma. Je to ta nejlepší doktorka jakou znám. Je moc hodná, trpělivá a hlavně lidská. Moje děti jí mají moc rádi.

• Skvělá lékařka se skvělým přístupem k dětem.