Libuše Hájková, neurolog Bruntál

MUDr. Libuše Hájková

Uložit

Neurolog Více

4 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nádražní 27, Bruntál
Odborný lékař dětská neurologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient

S postiženou dcerkou s epilepsií a dalšími problémy i s dalšími dětmi navštěvuji paní doktorku již několik let,mohu potvrdit,že nám vždy pomohla a vyšla vstříc,v porovnání s neurologickou ambulancí dětské nemocnice v Brně o sto procent lepší péče.Oceňuji i to,že se v případě nejasností nebojí zdravotní stav konzultovat s jinými lékaři.Velmi si paní Hájkové vážíme a jsme rádi,že ji tu máme.

H
Ověřeny pacient

Byla jsem tam s dcerou jednou a naposledy. V 2. čekárně jsem si vyslechla, jak se sestrou pomlouvají předešlou pacientku (která to mimochodem poslouchala též, a nebylo jí příjemně - bohužel mladá holka, dospělý by se tam asi vrátil a řekl by jim své!). Doktorku v žádném případě nic nezajímá. Diagnózu ví asi už mezi dveřmi, když vás vidí. V případě, že máte jiný názor, tak začne zvyšovat hlas. Ona si je totiž 100% jistá co dítě dělá a matka, která ho vychovává a poctivě se stará neví asi nic.
Navíc, lékař, který si na sebe oblékne a celý den ordinuje v roztrhaných snad 100x praných silonkových ponožkách a rozpáraném tričku ve mně bohužel nebudí dobrý dojem. Místo drbů by se měla zajímat o kvalitu své péče a to co si na sebe oblékne. Měla by se nad sebou zamyslet. Hnus.
PS: Změnila jsem lékaře, ten léčí jinak a úspěšně.

Ověřeny pacient

Paní doktorku Hájkovou,mohu jen doporučit!!!!!!!Nejlepší diagnostik široko daleko.Vždy se snaží vyhovět a kdo tvrdí opak,tak ať se zamyslí jestli bylo vše o.k. na jeho straně.Kdyby si každý vážil pacienta a dělal pro něj,tak jako paní doktorka,bylo by jednodušší léčení!

Nedoprucuji vzadnem pripade

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti