Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s. Jiný

Velmi evidentně zkušený a odborně zdatný lékař, komplexní informace, rychle a profesionálně udělané vyšetření gastra. Trochu strohosti, jinak na výbornou. Skvělá sestra milá a velmi empatická.

Umístění: ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s. Jiný

Když jsem přišla k panu doktorovi do ordinace, hned z kraje byl velmi nepříjemný a arogantní. Když jsem mu vylíčila své potíže, div mě z ordinace nevyhodil, že tam nemám co dělat, přestože jsem k němu byla poslána hned několika jinými lékaři a měla jsem vážné potíže. Během návštěvy měl několik nevhodných až urážlivých poznámek, kterými mi pěkně zhoršil náladu. Léčba sice částečně pomohla, i když úplně mi s problémem pomohli až jinde. Za sebe určitě nedoporučuji, doktor je neskutečně arogantní až zlý a jedná s vámi jako s naprostým hlupákem. Jako lékař asi nebude špatný, ale myslím že s tímto povoláním by se měl i nějak chovat. A to od něj určitě nečekejte. Už nikdy víc se k němu nevrátím.

Byl jsem si u MUDr. Volejníka na předoperačním vyšetřením a vůbec mi nevysvětlil, jak co bude probíhat a jednal se mnou arogantně a dost nepříjemně. Takové jednání člověku před operací na psychice moc nepřidá a doufám, že se již s tímto lékařem nebudu muset setkat.

Pan doktor je milý,hodný,veškeré vyšetření předem podrobně vysvětlí,nečeká se dlouho na vyšetření a sestřička je taky hodná a milá.Děkuji

Pan doktor je profesionál, nepachtí se po výkonech a dá na rozhovor a zkoumá pacienta celkově. Velmi jsem byl s vyšetřením spokojen.

K panu doktorovi Volejníkovi chodím už čtyři roky. Jsem s ním maximálně spokojená. Vše mi důkladně vysvětlí,ať se to týká jakéhokoli vyšetření nebo mé nemoci.Vím,že u něj jsem v dobrých rukou.Taktéž sestřičce patří velké dík.Oba jsou moc milí.Díky nim,jsem v dobrém zdravotním stavu.Děkuji

vřele doporučuji, byl jsem tam již dvakrát a pokaždé vysoká profesionální i lidská úroveň.Totéž patří i sestřičce

Příjemný, sympatický, dle mé zkušenosti chová se velmi dobře ke svým pacientům.
Kdykoliv s někým hovořím, tak každý říká, že je mos milý. Jsem ráda,že jsem byla
u něj při určení diagnosyprávě u něj. Do dnes si myslím, že správnou diagnosou mi zachránil život. Pane doktore, díky

Příjemný,vstřícný,vše vysvětlí.Nebojte se vysetření.Doporučuji.

doporučuji