MUDr. Libor Šťastný

Gynekolog Více

Havlíčkův Brod 1 adresa

Gynekologická ambulance
Bělohradská 1128, Havlíčkův Brod

Jak už tu bylo psáno, dobrý lékař se pozná, až se vyskytne problém. U mě se tak stalo. První těhotenství jsem měla naprosto bezproblémové, takže nebylo doktorovi co vytknout. Ano, vtipkuje, někdy až dost nevhodně, ale třeba to opravdu někomu pomůže, že to odlehčí situaci při obávaném vyšetření. V pauzách mezi jednotlivými pacientkami na notebooku sleduje filmy či pročítá maily. Tohle všechno bych mu odpustila, kdyby svou práci dělal zodpovědněji. Moje druhé těhotenství neprobíhalo dobře, což doktor věděl, kdyby byl však ochotný mi naslouchat a udělat další vyšetření (jen nabrat krev!), nemusela jsem dalších 14 dní žít ve strachu, co se s miminkem stane. Bohužel dopadlo to špatně a pomoci mi museli až v nemocnici, kde jsou doktoři mnohem pečlivější, takže neváhám a jdu se přehlásit tam. K sestře bych dodala, že už dávno není tak nepříjemná, s tou jsem neměla jediný problém. Co se týká poplatků, tento pan doktor mimo jiné vybírá 1200 Kč za screening vývojových vad v 1. trimestru, kdežto u jiných doktorů to už většinou je bez poplatku. Konečný názor ať si udělá každý sám...

S panem doktorem Šťastným jsem velmi spokojená. Svými vtípky je proslavený. Jeho smysl pro humor je svérázný, ale to mi nevadí. Vždy mi podá všechny potřebné informace, odpoví na všechny dotazy, udělá vyšetření a já od něj odcházím s úsměvem na tváři. Je pro mě důležité, že nic nezanedbá. Pokud hledáte kvalitního lékaře, kterého se nebudete bát na cokoliv zeptat a chcete dostat jasnou a srozumitelnou odpověď doporučuji jeho. Abych přiblížila, co si pod divnými průpovídkami, které tu byly zmiňované přestavit, uvedu příklady. Pan doktor se ptá: "Kolik jste měla partnerů?" Jestli máte přítele, jestli Vám to klape, jestli mu vaříte, protože hladový chlap nemůže podávat moc vysoké výkony. Jestli je na Vás hodný. Někomu to přijde nevhodné. Je pravda, že do spousty informací mu nic není, ale mě přijde fajn, když se o pacientky zajímá a chce vědět víc, než aby Vás vyslechl, něco napsal do počítače a rozloučil se. Myslím si, že by se žena neměla bát na cokoliv zeptat a on moc dobře ví, že spousta z nás se stydí a tím svým humorem se snaží odbourat ten náš stud. Pokud je on schopný se zeptat na cokoliv, měly by jsme toho být schopny i my. A pokud mi nějaká otázka přijde nepříjemná, tak mu na ni neodpovím. Kéž by takovým doktorů bylo více. Všem doporučuji. Při prohlídce vše ochotně a s úsměvem vysvětlí.

Chodím k panu doktorovi 7 let od 15. A jsem velmi spokojená. Problémů jsem mněla mnoho, od vymizení menstruace, až po neustálé krvácení. Vždy hledal léčbu která mně bude vyhovovat. Je velmi ochotný a má osobní přístup k jedinci, sestra je věc druhá mně osobně nevadí - nic si z ní nedělám. Pana doktora mohu jen doporučit :).

Ze začátku mi tento lékař nepřišel tak hrozný, pak mi začaly vadit, jeho dotazy zda mám přítele (i to bych vydržela-neodpovídala),ale změnila jsem tohoto lékaře za jiného z důvodu bolestí při vyšetření. To je individuální co koho bolí.radím všem, kteří maj probémy sbolestí (jsou hold užší,ještě nerodily), kldině bežtě jinam,lze ot i bez bolesti. Uvítala byhc šetrnější přístup.
Když si čtu názory ostatích-souhlaísm spoplatkem, chtěl ho ikdyž to byla prevence (zase jind ykdžy měl chtít 30 kč tak je nechtěl-bordel v tom).
Shrnutí-doktor se chová jak kdy, podle nálady.Sestra mi připadá neutrální.

Tomuto lekaři zaleží jen penezích.Klidně si řekne o 30kč poplatek i když jsem měla roční kontrolu,kterou mam mít zdarma.Vyžadala jsem si vypis z pojištovny a bylo zajímave,že 30 kč poplatek,se v něm neobjevil.Ano 30kč není mnoho,ale svědčí to o charakteru tohoto lekaře.nikdy jsem nedostala žádné potvrzení.Každý si může udělat nazor na tohoto lékaře sám.Já uz si ho udělala a odešla.

S panem doktorem Šťastným jsem spokojená. Ano je sice proslulý svými vtípky, ale je na každém z nás jak se k nám pan doktor bude chovat. ke mě je vždy vstřícný, dokonce i na křesle se člověk zasměje. Když jsem měla gyn. problémy, velice mi pomohl a všechen humor nechal stranou. Sestřička je prostě Irenka:-D No takže přihazuji jen pozitivní hodnocení...:-)

ja sem s panem doktorem stasne spokojena a jen ho muzu kazdemu doporucit.

Chodím k němu už od doby kdy starý pan doktor zemřel.První návštěva byla docela šok,na nějaké vtípky a dotazy stejného typu jsem nebyla připravena.Podruhé jsem mu už trefně odpověděla,od té doby se mi nic takového nestalo,je příjemný,vždy mi poradí,doporučil změnu antikoncepce,problémy vymizely,chodím k němu pravidelně.Mám dvě děti a jednání některých sester v porodnici HB mi přijde jako mnohem větší téma k diskusi,vtípky pana doktora jsou proti tomu nic:-).Jsme lidé a každý je nějaký,záleží také na tom,jak moc si chování druhých pustíme k tělu.

Fogašová

Mohu doporučit.Přešla jsem od jiného lékaře a nestačila jsem se divit jaká vyšetření je možne mi udělat.Sestřička je ochotná,nikdy jsem se nesetkala s neochotou.doporučuji