Odborný lékař rehabilitace
Elišky Krásnohorské 8/2543, Opava

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

dodržování ordinačních hodin je opravdu jak aprílové počasí,proč u tohoto lékaře existují nějaké časovky nebylo nikým nikdy vysvětleno,kdo přišel alespoň hodinu po objednaném termínu na řadu,tak ten má šťastný den,ale pozor!už se to nikdy nebude opakovat,aby si přece jen svou vstřícností a poctivou prací své klienty nerozmazlil!to,že jeho chování bývá označováno hulvátstvím,tak to je slabý popis událostí a navíc to uráží hulváty.jeho vylívání mindráků na pracoviště prostě nepatří,nikdo tam nechodí dělat mu hromosvod.jako bývalý pacient prosím:pane doktore,VZPAMATUJTE SE!!!nikdy se tyto věci na rehabilitaci v léčebně neděly,vždy to tam bylo moc príma,bez nervů a nepříjemného svírání žaludku přede dveřmi ordinace.držíme vám palce,ať toto změníte,pokud si chcete udržet alespoň mizivou klientelu.

pan rehabilitační lékař je sice odborně zdatný, ale co se táká dodržování pracovní doby a objednaných termínů je děs!!!!!!!!!!
Jednání tohoto lékaře je velmi pozoruhodné, ale přesto ho doporučuji.

Musím říct, že jsem absolutně nespokojená, objedná vás na určitou dobu a čekáte tam půl dne a pan doktor, neví co a pitomec jste nakonec vy. Takže k němu už nikdy.

Doporučuji,svědomity a ochotny lékař.