Ambulance PL pro dospělé
Okružní 10, Mohelnice

Jedinecny doktor i sestricka diky jim za dobrou praci!!

Jsem moc spokojena.Sestřička je velice příjemná a veselá a pan doktor je perfektní.Velice doporučuji jako praktického lékaře :)

JE BEZVA I SE SESTŘIČKOU.

takoveho cloveka by meli platit zlatem!!!!!! ,ale bohuzel zlatem se plati na jinych mistech ............ Tento doktor nepotrebuje komentar,je to bombardak a takovejch velmi malo i kdy za nim dojizdim jednou cestou 60 km me to nevadi stoji to za to ....

Velmi dobrý doktor

Nejlepší Mudr. na světě :-)

P.MUDr.Russitski L.je pro mne velmi dobrým lékařem.Jeho obyčejný přístup k pacientovi a jeho laskavý přístup s dostatečným prostorem pro pacienta , je mou osobou hodnocn velmi kladně.Musím zde podotknout , že i sestřička patřící k jeho ordinaci je rovněž skvělá .Přestože k p.MUDr.a jeho sestřičce nechodím často - jen při záskoku , musím(e) jen chválit.
Dlouhý Drahoš.

nejlepší

Pana doktora považuji za nejlepšího, jakého jsem kdy poznala. Lidský a přitom profesionální přístup, naprosto mu důvěřuji.

Musím také jen chválit. Nikdy jsem se nesetkala s takovou ochotou,vstřícnosti u lékařů. :)