MUDr. Leopolda Olejníčková

č.d. 297, Určice

Praktický lékař pro děti a dorost
č.d. 197, Mostkovice

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Neprijemna, nesimpaticka, nevrla! Naprosty opak toho, jaka by mela byt detska lekarka! NEDOPORUCUJI!!!!

K paní doktorce jsem chodila do 18-ti let,byla jsem s ní spokojená jak kdy,ale teď co mám malého syna,vím že se na ni mohu kdykoliv obrátit a že mi ochotně poradí,plně jí důvěřuji a myslím si že na zařízení ordinace zase tolik nezáleží,ale hlavně na přístupu k dětem,sice má některé názory zastaralé,ale myslím si že je to výborná lékařka.

K paní doktorce jsem chodila již jako dítě. Chodím tam i se svými dětmi. Nemůžu si vůbec na nic stěžovat. Vždy ochotná i mimo pracovní dobu. To,že vybavení ordinace není nejmodernější, přece nemá vliv na péči o nemocného. Já jsem byla vždy spokojená.

Já jsem spokojená.Zachránila nám syna ,když potřebuji mohu se na mi vždy obrátit.

Strašná doktorka, neumí diagnostikovat choroby, vše je jen chřipka nebo angina natož aby poznala závažnější nemoci. hrůza!!!! jsem ráda, že jsem nakonec jako děti chodili k jiné
Paní Doktorce a ne k této hrůze, díky níž jsem mohla být postiižená, studium na VŠ asi moc nedala. NEDOPORUČUJI!!!!!

Paní doktorka léčila mé děti. Teď jsou v její péči moje vnoučata. Mohla jsem za ní přijít i mimo její pracovní dobu, dokonce i v době svátků a vždycky jsem byla s její léčbou spokojena. Nikdy jsem ale její dobrotu nezneužívala, zato jsem ji mohla plně důvěřovat v léčbě mých dětí a vnoučat a věděla že pro ně udělá maximum. Jenom snad ten aspirin a acylpirin nám opoměla předepisovat. Paní doktorky si upřímě vážím a DĚKUJI.

Od paní Olejníčkové jsme odhlásili děti po sérii nedorozumění a problémů, které vyvrcholily tím, že nám napsala pro nemocné dítě lék, který se již více než 10. let nevyrábí.

Při vstupu do ordinace se rázem vracíte do sedmdesátých let minulého století, vše je ošuntělé, nepěkné, prostě zub času je zde vidět.Po ordinaci se volně pohybuje kočka.Co se týče odbornosti, řekl bych skvělá doktorka na napsání receptu na Acylpirin nebo na očkování.