Ortholeo

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Ortodontická konzultace

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Chlumčanského 5,

Ortholeo

Vzdělání a kurzy:
- předatestační příprava v oboru ortodoncie na 1. LF UK v Praze zakončená atestační zkouškou
- absolventka MU v Brně, ...

• ortodoncie

Umístění: Ortholeo ortodontická konzultace

Odléčeny 2 děti, u všech dodržen časový i finanční plán. Vždy jsme si mohli vybrat z více možných variant léčby i rovnátek. Termín pro akutní problém nabídnut zpravidla ten samý nebo následující den. Milá lékařka u každé kontroly, zbytek personálu také velmi sympatický a schopný. V čekárně jsme nikdy nečekali dlouho. Děkujeme za veškerou péči a přístup. Doporučujeme všem známým a kolegům.

Umístění: Ortholeo ortodontická konzultace

S paní doktorkou jsme byli dlouhou dobu spokojeni - vždy vysvětlí možnosti, dá prostor se rozhodnout. V poslední době ale velmi vázne komunikace s ordinací - nezvedání telefonů, volání zpět jen někdy, minimální snaha o hledání termínů v rámci nucených covidových omluv. Také jsme byli svědky arogantního odmítání nových pacientů. Doufejme, že až pomine tato náročná doba, standard ordinace se vrátí do normálu.

MDDr. Leona Medůsková

děkuji za reakci, i když pro nás není zcela pozitivní. Co se týče komunikace s pacienty, tak se nyní bohužel "v rámci nucených covidových omluv" již delší dobu přeobjednává enormní množství pacientů a opravdu není lehké na první dobrou vyhovět všem s novým termínem, navíc pár dní před Vánoci. Náš diář má bohužel své limity a hlavně by to mělo dopad na kvalitu péče o pacienty a touto cestou opravdu jít nechceme.
Co se týče dalších zmíněných věcí, přiznám se, že jsem se zatím s kritikou nesetkala, a to jsme se již v ordinaci v minulých měsících potýkali např. i s dlouhodobou absenci většiny personálu, kdy jsem sama běžně ve večerních či nočních hodinách řešila zmeškané hovory či nezodpovězené e-maily. Neznamená to ale samozřejmě, že tyto věci budeme ignorovat, ale naopak se na ně zaměřím, aby s námi pacienti byli dlouhodobě spokojeni, jak zmiňujete na začátku textu.
Bohužel pouze z iniciálů a data nedokážu odvodit, o jakého pacienta či jeho doprovod se jedná. Jak jistě víte, jsem zpravidla u všech kontrol našich pacientů. Prosím, nebojte se příště ozvat přímo v ordinaci, ráda s Vámi vzniklou situaci vyřeším, příp. bych se za nepříjemnosti ráda omluvila osobně.
S pozdravem a přáním hezkého dne
MDDr. Leona Medůsková

Umístění: Ortholeo ortodontická konzultace

Velice příjemná paní doktorka, která vše vysvětlí a navrhne několik cenových variant léčby. Dcera je z rovnátek nadšená. Já jsem zase ráda, že nikdy nečekáme dlouho v čekarně. I ostatní personál hodnotím na jedničku. Novým pacientům ráda paní doktorku Medůskovou doporučuji.

Umístění: Ortholeo ortodontická konzultace

Paní doktorka je úžasná, chápavá, do ničeho vás nenutí, všechno vysvětlí. Pokud se vyskytne nějaký problém ochotně ho hned vyřeší. Domluva i komunikace na jedničku. S léčbou pod jejím vedením jsem byla spokojená a s výsledkem léčby rovněž.

Umístění: Ortholeo ortodontická konzultace

Paní doktorka je profesionál každým coulem a svelmi lidským a osobním přístupem. S dceru k ní jezdíme na rovnátka již od dob, kdy dokončovala studium na 1- LF. Neměnili bychom! Děkujeme za dokonalé zoubky naší dcery a velmi osobní a milý přístup.

Umístění: PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o. fixní rovnátka

Paní doktorka mi vytrhla trn z paty!
Neskutečně pozitivní a milá osoba, vstřícná, ráda pomůže a všechno vysvětlí. Nejsem paní doktorky klient, byla jsem jen na záskok místo své, ale mohu nad míru doporučit po první návštěvě!
Paní doktorce tedy ještě jednou děkuji.

Umístění: PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o. ortodontická konzultace

První návštěva proběhla formou konzultace. Paní doktorka mi vysvětlila vše ohledně léčby, iniciativně se ujala vyšetření. Jsem moc ráda, že jsem se se svým problémem svěřila právě ji.

Umístění: PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o. estetická stomatologie

Doctor was very nice and professional. She speaks English very well to explain things to the patient. Explained and done her job very well.

Umístění: PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o. ortodontická konzultace

Paní doktorka byla moc příjemná, vysvětlila, že dceřin problém je větší než jsme mysleli. Dala udělat další RTG a při příští návštěvě máme dostat návrhy na řešení.

Umístění: PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o. syn rovnatka

Paní doktorka moc příjemná, komunikativní. Umí dobře vysvětlovat, bez tlaku vysvětlí varianty... kéž by to tak bylo všude