Leona Medůsková, ortodontista Praha

MDDr. Leona Medůsková

přijímá nové pacienty

Ortodontista

16 objednaných návštěv během 30 dní

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Bankovní převod, Hotovost, Kreditní karta
777 74.....
221 59.....

Vzdělání a kurzy: - předatestační příprava v oboru ortodoncie na 1. LF UK v Praze zakončená atestační zkouškou - absolventka MU v Brně, obor zubní l...

• vady skusu

Ortodontická konzultace

Ortodontické konzultace

Snímací rovnátka

Umístění: PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o. fixní rovnátka

Paní doktorka mi vytrhla trn z paty!
Neskutečně pozitivní a milá osoba, vstřícná, ráda pomůže a všechno vysvětlí. Nejsem paní doktorky klient, byla jsem jen na záskok místo své, ale mohu nad míru doporučit po první návštěvě!
Paní doktorce tedy ještě jednou děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o. ortodontická konzultace

První návštěva proběhla formou konzultace. Paní doktorka mi vysvětlila vše ohledně léčby, iniciativně se ujala vyšetření. Jsem moc ráda, že jsem se se svým problémem svěřila právě ji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o. estetická stomatologie

Doctor was very nice and professional. She speaks English very well to explain things to the patient. Explained and done her job very well.

Paní doktorka byla moc příjemná, vysvětlila, že dceřin problém je větší než jsme mysleli. Dala udělat další RTG a při příští návštěvě máme dostat návrhy na řešení.

Umístění: PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o. syn rovnatka

Paní doktorka moc příjemná, komunikativní. Umí dobře vysvětlovat, bez tlaku vysvětlí varianty... kéž by to tak bylo všude

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o. Zuby

Vše v pořádku....doktorka příjemná,vše vysvětlila. Syn se tam cítil dobre a těší se na rovnatka. Hezky den a mnoho uspechu s pacienty

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o. Konsultace ortodonta

Paní doktorka velmi pozorovna, pochopila vše a velmi doveze vysvětlila jak postupně muže mne pomoc . Dekuju

Umístění: PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o. Najít řešení pro nápravu špatného skusu syna

S návštěvou jsme byli velice spokojeni, hlavně profesionálním a příjemným vystupováním paní doktorky i celého personálu. Paní doktorka byla velmi vstřícná, vše potřebné trpělivě vysvětlila nám rodičům i synovi. Po jedné špatné zkušenosti na jiném pracovišti, byla tato návštěva velmi příjemná.

Y
Umístění: jiné místo ortodontická léčba

Paní doktorka trochu klame tělem :). Mladá, ale s vědomostmi, za které by se nestyděli ani starší lékaři. Starší dceru léčila rovnátky ještě v době studií na LF a když jsem se rozhodovala ohledně vlastní léčby, volba byla jasná. Léčbu na rozdíl od hromady jiných lékařů nevnucuje, snaží se vyjít vstříc a vymyslet několik variant léčby, to vše s pacientem v klidu projde a vysvětlí plusy a mínusy různých typů rovnátek. Člověk má čas na rozhodnutí, může kdykoliv zavolat nebo napsat a doptat se na nějaké nesrovnalosti nebo doporučení. Už se těším na nasazení a paní doktorku doporučuji kudy chodím. S pozdravem Krpenská

• vady skusu
  • malokluze