Institut přírodní mediciny
Ostrovského 3/273, Praha

Zobrazit ostatní profily lidových lečitelů v okolí

Paní doktorka mi před lety velmi pomohla s problémy s ledvinami a slinivkou. Od té doby doporučuji známým a všichni jsou velmi spokojeni.

Bohužel jsme navštívili paní doktorku, kdy opravdu neměla svůj den. Syn má již několik let zdravotní potíže a klasická medicína nepomáhá. Doufala jsem, že nám pomůže homeopat. Paní doktorka měla zpoždění a věnovala nám minimum času i slov. Odcházela jsem s velmi negativním pocitem a v peněžence o 1.800,- Kč méně.

Paní doktorku vřele doporučuji všem! :) Již několikrát velmi pomohla mně osobně i členům mé rodiny. Oceňuji například to, že mě dokázala velmi rychle a přírodní cestou dostat z nekonečného kruhu stále se vracejících chřipek, na které dokázali obvodní lékaři tak maximálně nasadit antibiotika a to ještě, podotýkám, bez výsledku.

Děkuji paní doktorce.Je jediná,která mi pomohla ve dvou případech.
Doporučuji svým známým,kteří jsou též spokojeni.

Paní doktorku skutečně doporučuji!