MUDr. Lenka Šveráková

Pediatr Více

Jablonné nad Orlicí 1 adresa

Sam.ord. PL pro děti a dorost
č.d. 44, Jablonné nad Orlicí

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více

pani doktorka je jedna z nejlepsich chodila jsem tam s trema detma a nikdy se nestalo ze neco zanedbala je bezvadna poradi nejmladsi dcera kni strasne radachodi takcim to je a moc nam v mladkove chybi tady si nikdo na ni nestezoval a svou praci dela svedomite a vi jak a proto at s eji moc dari v praci zdravime pani doktorko

Paní doktorku máme už od roku 2000 ,kdy se mi narodila druhá dcera,paní doktorku mohu vřele doporučit vždy jsme u ní měli dveře otevřené i když jsme přijeli k ní domů,hned se nám věnovala a dostali jsme hned léky,někdy sem vůbec děti netahala do ordinace a přijela se podívat na ně k nám domů,sebemenší problém hned ochotně řešila,starší dcera které je 19 let jí má do dnes a nemůže si jí vynachválit,je to moc dobrá ,skvělá doktorka kterých je v ČR hodně málo,stačí zavolat a ona ochotně přijede domů když děti jsou v horečkách,vřele doporučuji.!!!

Velká spokojenost ,nám hrozně pomohla ,jinak by dcerka skončila s astmatickým záchvatem v nemocnici ,obětavá doktorka ,vždy poradí i po telefonu ,my jsme naprosto spokojení a díky za ni v LA :))),jen by tu mohla být více ,má toho hodně ,to je jasné ,ale i tak je to super i sestřička úžasná ,max spokojenost.

Pečlivá doktorka prostě 1

Nedoporučuji, mám špatnou zkušenost.

V porovnání jiných pediatrů v Lanškrouně dávám doporučuji.
1) nebojí se odeslat k odborným lékařům
2) možná telef. konzultace
3)nepředepisuje okamžitě ATB
4) možnost CRP v ordinaci
5) bez většího čekání v čekárně
6)zájem o dítě i v případě hospitalizace

jediné mínus je komunikace, tam mámobčas pocit, že mě neposlouchá a spíš dá na pocity dítěte,to mé však vždy v ordinaci přestane vše bolet :D

Také hodnotím jako nejhorší.Chová se arogantně, jako dětská doktorka neumí to s dětmi. Vždy jsem měla u ní pocit, že obtěžuji. Má více ordinací,nestíhá a vyšetření odbývá.

já jsem moc spokojená.líbí jse mi že vše řekne na rovinu.kdy koli jse něco děje vždy jí zavolám,a vždy poradí.my jsme moc spokojeny.

Nejsem vůbec spokojená, je to špatná doktorka, odešla jsem s dcerou. Je velmi dominantní, mé názory nevnímá, dcera pořád baští nějaké prášky, které jí píše.

JSEM MOC SPOKOJENÁ